Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a Chanel táska mennyibe...

Ez a Chanel táska mennyibe kerül? (kép is van )

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 25. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom!de az eredeti Chanel táska nagyon drága.több szár ezer.
2010. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Azt nem tudom, mennyibe kerül, de hogy bűnronda, az biztos... O___O
2010. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ikonikus darab,biztos h k drága.
2010. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlót vettem magamnak születésnapomra. 320.000ft volt. De ez szerintem nagyobb mint az enyém szóval biztos drágább is.
2010. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a második válaszolónak .. kinek mi tetszik .lehet a te cuccaid meg nekem bűn rondák. :D

hát de olyan 200 ezer alatt csak van ,nem?

2010. okt. 25. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
200 000 alatt nincs.
2010. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Jézusom... egy szaros táskáért több száz ezret kidobni? JÉZUSOM... alig hiszem el, hogy ilyen elmebeteg világban élek... az én táskám 2ezer volt, belefér minden, jól néz ki, régóta jól bírja, és egyébként is mindegy, miben viszem a cuccom... 300ezer... az majdnem 5 havi fizetésem... te JÓÉG.
2010. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Már nem azért, én amúgy sem vagyok ilyen divat-műbőr-táska párti, de ennél sokkal de sokkal szebbeket lehet sokkal de sokkal olcsóbban venni! Fekete műbőr (kétlem, hogy bőrből lenne, mert márka ide márka oda, a minőség általában ugyanaz), aranyszínű láncos pánttal és aranyszínű csattal?! Ha ezüstszínű lenne, az még oké, de ez iszonyat! C*gányos, giccses, otromba...

Azt meg hogy "márkás", rajtad és a többi márkab*zin kívül senki nem fogja nézni, és az égvilágon senkit nem fog érdekelni, szóval nem értem, miért érné meg többszázezret kidobni rá.

2010. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez a táska biztos ,hogy eredeti bőrbőr van,és az is ,hogy valamilyen aranyból van az a része,nem pedig csak arany festék van rajta.
2010. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát én azért vennék ilyet mert tetszik nem nagyzolásból. és én ilyet sajnos még nem láttam "gagyiban" ha lenne megvenném ,de nincs ,szóval szerintem ez lesz .
2010. okt. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!