Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül egy ilyen LV...

Mennyibe kerül egy ilyen LV táska?

Figyelt kérdés

[link]


Az eredeti ár érdekel, replikát nem veszek,nincs az a pénz.:)


2011. jún. 20. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mérettől függő az ár. A legkisebb kb. 140-150 ezer ft.
2011. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Itt a webshopja:

[link]

a font kb 300-310 forint körül van.

2011. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egy kicsit drágábbra számítottam. Na persze nem mintha ez olcsó kategória lenne.:)
2011. jún. 20. 15:32
 4/24 anonim ***** válasza:

A Monogram Speedy az kb 400 ezer forint. (ami a képen van)

Egy kis borítéktáska kerül 100- 150 ezerbe.

Egy ilyen bőrönd meg 1 milla felett van. Nem olcsó.

2011. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
az a baj ha itthon veszel eredetit, akkor is mindenki azt fogja hinni, hogy hamis, talán még meg is szólnak érte :( mindenki ilyet hord, csak persze utánzatot
2011. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
a pénzt már két éve spórolom rá (havi 20 a perselybe):), most kb összegyűlt. sajnos rengeteg utánzat van az utcákon én is minden második lány kezében LV táskát látok, és ez kicsit zavar is, főleg mert ők 500ért veszik én meg kb a százszorosáért fogom, de azért remélem, hogy az idő engem igazol,mert az ő táskájuk 2hét után tropára megy az enyém meg 5 év múlva is A táska lesz!:)
2011. jún. 21. 08:45
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve van meg a hamison, 12 ezer volt. ont úgy néz ki mint az igazi nem felvágásból vettem hanem mert tetszik (pont ami a képen van) a világon semmi baja. Ezzel ne vigasztald magad, hogy szar minőség a hamis, mert szinte lehet hogy olyan minőség mint az igazi, csak az én hamisamon nincs 300szoros haszon mint a tiéden...
2011. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem ne menjünk bele vitába, hogy milyen az eredeti és milyen a replika. a kérdés nem ez volt, hanem az ára. mindenki maga döntse el, hogy mennyit ér meg egy-egy ruhadarab, kiegészítő neki, ill. mennyit tud áldozni rá.
2011. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem is ez a kérdés, de a kérdező kezdte fikázni a replika minőséget...... ha sosem volt neki honnan tudja hogy szar?
2011. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
gratulálok, hogy magyarországi középosztály-beliként te majd' félmilliós táskára gyűjtesz.. aztán meg ugyanúgy megszólnak majd vele, mint aki piacival jár.. És még nagyobb ember sem leszel attól, hogy neked EREDETI LOUIS VUITTONOD van. Miért jó neked, hogy a tiéd bírja 5 évig, a nem eredeti meg csak 2 évig? 1 év sem kell és megunod, már én unom látni ezt a táskát az utcákon, annyi van belőle..
2011. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!