Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lány vagyok, ma kimegyek a...

Lány vagyok, ma kimegyek a pasim focimeccsére. De nemtudom oda mi illik felvenni? Meleg is van.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 12:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
egy tanga elég + egy vibrátor! istenem hogy lehetsz ennyire buta?? hát buta vagy???
2011. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
Jó, hogy ez a legnagyobb problémád...
2011. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is megyek meccsre ma. :D Én pl egy rövidujjú inget meg egy rövidnadrágot veszek.
2011. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
p!csanadrág, feszülős trikó
2011. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

12:22-es neked sincsen mert te egy csicska vagy.

Na de szerintem sportosabb ruhába menjél,mert az kényelmesebb is és sportosba is van ami jól nézz ki.

(baszus ha valaki ezt a kérdést szeretné feltenni akkor tegye ne pofázzatok már mindenbe bele)nacsőő

2011. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Komizók ti aztán tudtok...!!! Ennek az oldalnak az a lényege, hogy bárki bármilyen kérdést feltehet. Ha nektek nem tetszik ne válaszoljatok!

Focira olyan ruhában menjél, ami nem gond, ha piszkos lesz. Mert a lelátó ugye szabad ég alatt van, ahová az eső beesik, a por oda szál...Ne fehérben menjél! Én egy shortot vennék fel, pántos felsővel, és vinnél egy kardigánt is, hátha felül fáznék..:)

2011. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
Te jó ég.Megnyílt az ég.Végre két normális ember, akik hasonlóan gondolkoznak, mint én.Könyörgöm ez a Szépség és divat kategória."Ez a legnagyobb problémád"..az ilyen megjegyzések most már tényleg felhúznak.Menjetek és vagdossátok fel az ereiteket, savanyú barátaim.Hogy képzeli hogy a GYAKORI KÉRDÉSEKEN meg KÉRDEZ valamit?? megbocsájthatatlan!
2011. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó, ha oda is nyitotta volna senki nem kérdezgette volna, hogy ez-e a legnagyobb problémája, de a családi kapcsolatok témában kicsit furi volt...
2011. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igen, de mostanában sokan ezt írják, még annak is, aki jó kategóriába teszi a kérdését.Kicsit fárasztó, és bosszantó már.:)
2011. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!