Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nekem van egy hosszu börkabáto...

Nekem van egy hosszu börkabátom és a tatámé volt és használom és kimegyek benne az utcára és lesnek az emberek nem ciki a hosszu börkabát?

Figyelt kérdés
mert nagyon cikinek tartom
2009. nov. 8. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tartod cikinek akkor miért mész ki benne, ha meg neked nem ciki, akkor kit érdekel hogy mibe mész ki, én igy lennék vele, ha valami nekem tetszik, nem érdekel más mint mond, de ha már neked is ciki akkor ?
2009. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sexylady ***** válasza:
100%
Pff.. én mit meg nem adnék egy hosszú bőrkabátért... nem ciki, csak akkor ha nem vagy rocker... herótot tudok kapni attól, amikor a sok kis pózer köc$ög felveszi a hosszú bőrkabátot, amit tavaly még leszóltak. am ki az a tatád?
2009. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: gondolom a nagypapája.

Kérdezőnek: nem ciki, főleg ha jól áll.

2009. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki, ha nem lóg rajtad, hanem áll is valahogy! akkor nagyon sexy is tud lenni :D (páromnak is olyan van)
2009. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha te is cikinek tertod, akkor ciki. Ha hülyén érzed magad benne, akkor miért veszed fel? Lehet, hogy nem is a kabátod miatt néznek az amberek, hanem azért, mert hülyén viselkedsz benne... Vagy lehet, hogy nem is néznek, csak beképzeled, mert te magad tartod cikinek azt a kabátot.


Amúgy nekem nem tetszik a bőrkabát, de van egy csomó lány, akinek igen. Ez ízlés kérdése.

Egyébként nem piszkálásból, de az "és" kötőszó nem helyettesíti az írásjeleket.

2009. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha cikinek tartod,add nekem!:)
2009. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!