Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel, ha kimegyek a...

Mit vegyek fel, ha kimegyek a lakásunk erkélyére?

Figyelt kérdés
Mivel férfi vagyok, nem estélyi ruhára gondoltam. Gyakran megesik, hogy pólóban + fecskében megyek ki az erkélyre, de egy szemközti házban lévő pasi ilyenkor mindig. A mellettünk lévő erkélyről pedig szintén be lehet látni a miénkre, a múltkor két kamaszkölyök át is kiabált: Jó a combod, haver, de miért kell mutogatni?
2009. máj. 20. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez komoly kérdés? Miből tart felvenni egy rövid nadrágot?
2009. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Te laksz ott, azt veszel fel, amit jónak látsz. Velünk szemben lakott egy srác, az mindig egy szál lőcsben jött ki az erkélyre, azaz ruha nélkül.
2009. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom mit problémáznak ezen. A szomszédnak biztos visszaszóltam volna, hogy ha nem tetszik, nem kell átnézni. Csak egy alsógatya, ugyanaz mintha fürdőnadrágban ülne ki valaki napozni.

Én is simán bugyiban, és topban szoktam kimenni, nem érdekel, hogy lát e valaki. Végülis otthon vagyok, azt csinálok amit akarok.

2009. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Az én apósom egy szál fecskében jön kaput nyitni.(kertes ház)Az egész utca látja...:P

Szerintem nincs abban semmi ha alsóban mész ki az erkélyre.

2009. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
hát ez tök jó ez a kérdés. ha nagyon problémázol ezen, akkor vegyél egy háziköpenyt és azt senki sem fogja furcsának találni és nem fognak beszólni. oké, hogy a te erkélye, de látnak mások is, szóval szerintem azért illendőbb, ha az ember ilyenkor magára dob valamit. persze, csak valami lazát, kényelmeset, mert azért persze érezzük jól magunkat az otthonunkban.
2009. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
mivel férfi vagy elég egy alsógatya, de egy nőnek minimum bikini :)
2009. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ha így mész ki. A szomszédot meg kell kérdezni, hogy mér, felizgatott? Balfékek mindenhol vannak, én sokszor pólót se veszek, persze attól függ, milyen évszak van.
2009. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy menj ki ahogy jól érzed magad, de tény hogy az emberek tartózkodnak az ilyesfajta megjelenéstől. Végülis ha nem zavarnak a beszólások akkor mehetsz így is. Ha meg zavar akkor vegyél fel egy nadrágot vagy vmi lazább boxert.
2009. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért nem illik feérnműben kimenni. 1 nadrágot azért vegyél fel, ne legyél már ilyen lusta!
2009. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Micsoda problémák...


Abba menj ki amiben jól érzed magad. Többiek meg ne érdekeljenek.


Amúgy miért nem boxert hordasz?

2009. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!