Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az hogy ha nyáron vizes...

Igaz az hogy ha nyáron vizes fejjel kimegyek a napra akkor kicsit kiszőkül a hajam?

Figyelt kérdés
És tippek hogy hogy lehetne kicsit szőkésebb a hajam úgy hogy nem festem be?
2011. jan. 28. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,hogy szükséges-e a vizes haj, viszont azt tudom,hogy nyáron napsütésben ha sokat vagy kint, kiszőkül a fejed tetején lévő haj! viszont szerintem ez függ a hajad szerkezetétől. Nem mindegy, hogy fekete erős hajszálaid vannak, vagy vékonyszálú barna hajad van!
2011. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam,hogy ha kamilla teával öblögeted a hajad,az is szőkít.A citromról is ugyanezt hallottam,de azzal vigyázz,mert szárít.Nekem anno a Rossmanban kapható szőkítő sprayk segítettek kiszőkülni aranyszőkére a sötétbarna hajamból.:)Nekem azok beváltak és semmit nem roncsolódott tőlük a hajam.
2011. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szőke vagy, észre lehet venni, barna hajban szinte semmit. Ha szőke akarsz lenni, festesd be.
2011. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gesztenyebarna a hajszínem se túl világos se túl sötét.
2011. jan. 28. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor a naptól esetleg kicsit vörösesebb lesz, szőke még festékkel is nehezen, mert könnyen narancssárga lehet, szóval legalább eleinte fodrászra bízzd, ha esetleg befestetnéd mégis. :D
2011. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem nyáron szokott kiszőkülni a hajam vége(tengerparton,nyaralás) és olyan marad, csak egy kicsit jön vissza a hajam eredeti színe tavasszal, de amúgy egész évben szőkés marad a hajam vége, ezzel állandóan ombrés a világosbarna hajam. Nem tudom hogy direktből hogy működik ez a napos hajszőkítés, de az biztos hogy sós víz, és sok nap a receptje. De azon függ inkább minden, hogy a hajszálaid mennyire erősek, hogy milyen géneket örököltél, és hogy ez a napos szőkítés mennyire tetszik a hajadnak. De ha olyan világosbarnás a hajad akkor akár vörös tincsek is megjelenhetnek, de ez se mindenkinél. Remélem tudtam segíteni! Legyél sokszor tengerparton, legyen sósvizes a hajad, és napozz sokat! :D
2016. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!