Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha az összes...

Scarecrow kérdése:

Mit tegyek ha az összes osztálytársamnak vagy toppja vagy pici melltartója és nekem nincs?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen gonjaim 6-7 éve. :D Végül úgy oldódott meg, hogy anyukám ajánlotta fel vásárlás közben, hogy próbáljak fel egy topot. Én se mertem odaállni elé és megkérni. De így utólag belegondolva simán megtehettem volna. Te is kérd meg! Hajrá!:)
2011. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sztem nem ciki, ha még nincs szükséged rá. Ha mondjuk már nő a melled, akkor lehet, hogy jól jönne egy... akkor odamész anyukádhoz (vagy akivel ilyen témában beszélni tudsz), hogy szükségem lenne már melltartóra vagy topra... és ennyi.

Meg azért az sem mindegy, hány éves vagy. Csomó helyről hallom, hogy 9-10 éveseknek is van már melltartójuk, és cikizik azt, akinek nincs, amikor nekik sem lenne rájuk szükségük, mert még mindig csont laposak...

2011. jún. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
oké,
2011. jún. 9. 20:43
 14/14 anonim ***** válasza:
nálunk már cikizik akinek nincs toppja!:SS:(. pedig csak többség 11.én pl.12vagyok de akkor is.egyik kövér o.társam látja h nincs Lillán (másik o.társam)semmi (mert fehéres pólóba jött azt látszott)és beszól neki h ilyen idős korban már mindenkinek van toppja vagy melltartója ha nincs az nem normális-.-".én erre csak lestem nagyokat.nekem nem is kéne de azért vetettem egyet.mondjuk nem hordom csak pl.tesin mert amikor leveszem a felsőm akkor látják h van és nem cikiznek.:SS szóval sajnos ilyen hülye osztályba kerültem!:'( de még jó hogy már szünet van!:) manapság egyre inkább kicikizik az ilyenért a másikat.
2011. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!