Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden osztálytársamnak van...

Minden osztálytársamnak van Converse tornacipője csak nekem nincs ezért engem csúfolnak?

Figyelt kérdés

Minden osztálytársamnak van COnverse tornacipője csak nekem nincs ezért engem csúfolnak.Mit mondhatnék nekik?Mivel vághatnék vissza?Nekem nem is tetszenek annyira és az a baj h nem is állunk úgy anyagilag :(...MIt mondhatnék nekik?

14/f


2011. szept. 12. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy kend a hajadra öcsi, a conzervedet...

14/L

2011. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
gyerekes hülyeség, majd kinövik.
2011. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kifogásként mondhatod h neked nem kell ilyen tömegcucc
2011. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem ez a fokmérője egy embernek, hogy milyen cipője van. Nektek ilyenre telik egyelőre, és kész. Aki ezek után nyíltan csúfol, az egy marha nagy bunkó. De ettől függetlenül, még öltözhetsz csinosan. Lányommal turiba szoktunk csinos darabokat kifogni ruhában. Néha még cipőket is kiszűr magának. Ezeket persze általában nem vesszük meg, mert kb. 12 cm-es a sarkuk. Azt azért ne... És legyél okos. Mert ezek között sok a hülye, drogos.
2011. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megmondod hogy szerinted nem néz ki jól.


Ennél kell jobb visszavágás? :)

2011. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék a helyedben, hogy nem vagy olyan unalmas divatpöts, mint ők :D
2011. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Skynet ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nekik convers-ük, neked meg egyéniséged van! :)
2011. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abból a sok pénzből, amiből ők a vászon szarukat vették, sokkal több, minőségben kb egyező papírzacskót kapsz. És még jobban is néz ki.
2011. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kend a hajadra a konzervedet :D XDD ezen jót röhögtem :))


de amúgy ne foglalkozz velük,nyomi kis csicskák


engem is cseszegettek,mert nem Converse tornacipőt vetem,hanem simát


és most ezért ott ment a vita,hogy -Jajj,de miért nem veszel Converse cipőt?Miért csak ilyen márkátlan szaaaart??


erre mondtam nekik,hogy jah,csak abból a pénzből,amiből ti vettek egy pár cipőt,abból veszek vagy 3at,ami igaz,hogy nem Converse,de még így is tovább bírja 2 hónapnál ;)


13l

2011. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!