Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha az összes...

Scarecrow kérdése:

Mit tegyek ha az összes osztálytársamnak vagy toppja vagy pici melltartója és nekem nincs?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor vegyél te is.
2011. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de nem tudom.. mindenki kapta nem vette..
2011. jún. 8. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy veszed vagy kapod? A lényeg hogy lesz és kész.
2011. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szia. Tudom csak nem merek kérni.. meg furán nézni ki ha hazaállítanék egyel.. te hány éves vagy am?
2011. jún. 8. 19:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Venni nem akarsz, kérni nem akarsz, de azt se akarod hogy ne legyen....érdekes vagy te hallod e:D
2011. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2011. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hehe dearanyos :-D

Szerintem még nem is kell. Gondolom nem vagy 12 nél :-) Ha lesz cicid, akkor hord, ne azért mert a többieknek van. Szerintem anyud ugyis venne, ha látná hogy van rá szükséged:)

2011. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondd anyudnak,hogy vegyen neked top-ot nem fog mindenféle keresztkérdéssel jönni,hidd el :)
2011. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Odaállsz anyád elé és megmondod, hogy venni szeretnél. Valószínűleg nem fogja sokként érni, ha lány vagy. XD

De amíg nincs mit tartani, teljesen felesleges és nevetséges. :D

2011. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
top elég, a melltartó hülyeség kb 14 éves korig, előtte csak nagyon nagy mell esetén, de én sokszor 20 évesen sem hordok mert még megtehetem;)pedig már lenne mit... magyar hülyeség amúgy ez, sok külföldi, főleg francia nő nem hord, ha hord akkor sem nagyon push up ot mint itthon
2011. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!