Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találtam a bershkában egy tök...

Találtam a bershkában egy tök jó kabátot, mintha rám öntötték volna. Még nem vettük meg. De eszembe jutott hogy az osztálytársamnak is egy olyanja van. Szerintetek nagy bunkóság lenne megvenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

alapból azt mondom, hogy mindenkinek joga van olyat venni, amilyet akar, és le kell szarni, ha valakinek ez nem tetszik, nyilván nincs ráírva, hogy csak az a lány hordhatja.


viszont én is voltam tini nem is oylan régen, és én is kellemetlenül éreztem volna magam, ha egy másik lány ruhadarabját "lemásolom". ha benned van elég tökösség ahhoz, hogy ez ne érdekeljen, akkor vedd csak meg, bennem nem volt, ma már persze másképp fogom fel.

2010. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem bizony nem érdekelne.
2010. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy azt vegye meg, amit szeretne és ami jól áll neki. Az egy dolog, hogy a nagy többség nem szereti, ha ugyanolyan cucc van máson (én sem rajongok érte), de főleg, ha ilyen átlag plázás üzletből veszel vmit, elég nagy az esély arra amúgy is, hogy vmi olyat veszel meg, amilyen van vkinek a környezetben... a legfontosabb az, hogy kényelmes legyen meg jól álljon. Szval vedd meg :)!
2010. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem venném meg. kinéztem egy csizmát és osztálytársamnak is ugyanolyana van,nem vettem meg
2010. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

én se szeretem,ha valakinek ugyanolyan cucca van :\ sőt.kifejezetten utáloM!

telónál.is így vok.ha valakinek olyan van mint nekem.veszek újat :D:D:D:D:D

2010. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 candykiller ***** válasza:

na utolsó ez máár csicskasáág-.-""

és akkor ha kapsz egy iphone-t és valaki 1 hétmulva olyat vesz neked már uj kell? -.-"

2012. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!