Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a ruha teszi az...

Szerintetek a ruha teszi az embert?

Figyelt kérdés

szerintem bizonyos mértékben igen, mivel egy pasi nem fordul meg egy szakadt farmerban ódivatú kinézetű ruhát viselő hölgy után és ez fordítva is igaz..

hiába van az a mondás h nem a ruha teszi az embert szerintem valamilyen szinten mégis...

ti hogy vélekedtek?


2011. máj. 9. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Sőt, mostanában csak ezt nézik véleményem szerint... Én nem járok szakadt cuccokban, mégis leszólnak, amiért nem Converse-t, Nike-t és a többit hordok...

És amúgy vannak kivételek. Jómagamat is ide sorolom. Nekem nem a ruha számít, hanem az ápoltság. Például most pont olyan fiú tetszik, akinek kb. 1 nadrágja van, 3 pulcsija és ennyi. De mossa őket, szóval ápoltság terén ad magára. És nekem TÉNYLEG a belső számít. (Másik szerint ez a fiú ronda... szerintem nem.)

Alapba utálom a nagyképű, márkás cuccokban járó fiúkat, akik általában cigiznek, buliznak, csalják a csajukat vagy éppen hetente váltogatják azokat... Persze itt is van kivétel, de valljuk be... a legtöbb ilyen fiú mind ezt csinálja.

2011. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
NEM
2011. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Sétál Ruhat az erdőben, egyszercsak szembejön vele a Nyuszika. Azt mondja neki Ruhat:

-Nyuszika, én most megeszlek!

Azzal hamm, bekapta.

Megy tovább Ruhat, egyszercsak jön szembe a Róka.

-Te Róka, én vagyok Ruhat, és most megeszlek!

Oszt őt is felfalta.

Sétálgat tovább és egy emberbe botlik.

-Megállj ember, most megeszlek!

De az ember gyorsabb volt és megette Ruhatot.

Mi ebből a tanulság?

NEM A RUHAT ESZI AZ EMBERT!

2011. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Valamilyen szintén mégis.

Pl. ha valaki nagyon menő, trendi, stb. abból általában rögtön leszűrhető az érdeklődési köre és sok esetben az intelligenciája is (itt a kifejezetten divatmajom, mindent magamraveszek önkritika nélkül, plázacica emberekre gondolok).

Aztán sok esetben a zenei ízlés is látszik ugye a ruházaton

Máskor pedig épp az anyagi helyzet, igényesség, lustaság vagy munkakör (öltönyösök, munkások, stb).

Másrészt azt is hiszem, hogy a legtöbb ember igyekszik a kinézetével is kifejezni azt, aki, tehát ez is az egyénisége és az önkifejezésének egy része.

A példád viszont hülyeség, mert a férfiakat pont, hogy rohadtul nem érdekli, hogy a hölgyeken ódivatú ruha van-e, ha jól mutatnak benne. A szakadt farmer is elég nagy baromság, főleg, hogy direkt szaggatott farmereket látni a boltokban.

2011. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,én nem egyszer láttam jó nőt szakadt ruhában.
2011. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én teljesen egyetértek a kérdezővel
2011. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"szerintem bizonyos mértékben igen, mivel egy pasi nem fordul meg egy szakadt farmerban ódivatú kinézetű ruhát viselő hölgy után és ez fordítva is igaz.."

Megcáfolom! Ha egyáltalán nincs rajta ruha, biz-isten utánafordul - tehát nem a ruha teszi az embert. :))))))


És a szakadt után is megfordul, csak éppen más szándékkal.


Bár nekem tetszik a slampos öltözet.


Amúgy a ruha teszi az embert... tönkre - ha csak az alapján ítél.

2011. máj. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!