Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ruha teszi az embert?

A ruha teszi az embert?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első benyomásnál nagyon sokat számít, az biztos, de ma inkább pénz kérdése a dolog(kínai kontra márka).
2009. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem tud öltözködni vki akkor aztán tök minegy, hogy mennyibe került a ruhája, sz*rul áll majd rajta.. :D Ha meg tudod, hogy jól áll, illik hozzád, a stílusodhoz akkor meg kit érdekel a márka? :S Ha meg márkát akarsz olcsóbban, menj outletbe. És nem kell feltétlen divatmajomnak lennie, legyen saját stílusod. :)

16L

2009. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
menj nudista strandra, és akkor nem :)
2009. aug. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát a mai világban sajnos azt kell mondanom,hogy igen.ha valaki meglát és nemtetszik neki a ruhád és/vagy olyannak gondol mint minden 3. embert,akkor valószínűleg szóba sem fog veled állni.ez ált. így van.
2009. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem:

A márka nem számít, de az fontos hogy valaki csinosan nézzen ki mert szerintem aki kicsit ilyen szakadt, csóró stílusú (azaz nem tud öltözködni) az ilyen visszahúzódónak űnhet első benyomásra aki pedig stílusosabb és csinos az nyíltabb és vidámabb személyiségnek tűnhet! Most nem ezekre a k.u.r.v.á.s. szilikonnal kitömött cicababákra meg agyongyúrt hústornyokra gondolok hanem a stílusos visszafogott emberekre:) Szóval így összességében a ruha az sokat számít és rengeteg tud dobni az emberen!

2010. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki jól összhangba hozza a ruhadarabokat,akkor akár kínai is lehet. de igazán nagyon a márkás ruhák szolnak (és szerintem jobban megis érik)
2010. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Testi tulajdonságok teszik az embert leginkább. De az öltözködés is nagyon fontos.Nálam mindenképpen,habár szex ugyis meztelenül történik. Figylemfelkéltés,stílus-index,igényszint mutató!
2010. szept. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!