Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel ballagásra?

Mit vegyek fel ballagásra?

Figyelt kérdés
Nyolcadik osztályos vagyok, és idén fogok ballagni. Kötelező a fekete-fehér színösszeállítás, viszont én nem szeretnék egy fehér inget, és egy egyszerű fekete szoknyát, az olyan hétköznapi. Kérlek rakjatok képeket, vagy írjatok valami jó kis összeállítást. (ja és nem vagyok konzervatív, vagy szerény, viszont túl kihívó se legyen) Normális válaszokat várok, köszi!
2011. máj. 8. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Jó, most próbálok olyan választ adni, amiért nem fogsz kimoderáltatni...


Mit gondolsz, miért kötelező a fehér felső, fekete alj, te szerencsétlen ? Azért, mert ez ballagás, nem divatbemutató.

Mindenkinek egyforma ruhában kell lenni. Szerinted nem fog hülyén mutatni, ha felveszed a csillivilli kék vagy piros rucikádat, a többiek meg a hagyományos öltözetben ? De, igen ! Rohadtul ciki lesz.

Képzeld, még közeépiskolában is feketében és fehérben vannak, pedig az nagyobb szabású.

Úgyhogy vedd csak fel a fehér felsődöt a fekete sozknyáddal együtt.

2011. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem feltétlen arra gondolt, hogy nem fekete-fehéret vesz fel, hanem gondolom izgalmasabbá akarta tenni a ruhát.. én nem linkelek neked semmilyen ruhát, mert gondolom nem rohansz el a boltba venni mittudomén egy Zara 15.000 ft-os szoknyát, viszont azt tanácsolom,hogy kiegészítők! egy fekete szoknya és fehér blúz iszonyat szexi tud lenni egy magassarkúval és akár vegyél fel sötétebb harisnyát, olyan füstös színűt, legalábbis én olyat szoktam hordani, nekem bevált.

akár fekete-fehér-ezüst kiegészítők, karperec, vagy gyűrű nyaklánc,vagy a most divatos rózsák,de persze, csak mértékkel. egy enyhe smink, és szerintem teljesen okés leszel.

Tudod, néha a kevesebb több! ;)

2011. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Istenem...lehet ha én nem voltam elég érthető...Szóval egyáltalán nem kötelező az egyforma szerelés, SŐT a fél osztály kisestélyibe megy, vagy valami különlegesbe... Az egész sulim az a másságáról híres, mi nem vagyunk megszokottak, mi annál jobbak vagyunk. Nem akarok csili-vili piros rucit, mondtam h a fekete-fehér marad...
2011. máj. 8. 13:16
 4/7 A kérdező kommentje:
A másodiknak pedig köszönöm az ötleteket, és igen erre gondoltam én is: kicsit feldobni a ruhát.
2011. máj. 8. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

na persze :D a másságról vagytok híresek:D

vagy csak szeretnétek azt hinni h mások vagytok:D különben meg nagyon nem..

2011. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kötelező a fekete-fehér színösszeállítás, viszont én nem szeretnék egy fehér inget, és egy egyszerű fekete szoknyát, az olyan hétköznapi. Kérlek rakjatok képeket, vagy írjatok valami jó kis összeállítást. (ja és nem vagyok konzervatív, vagy szerény, viszont túl kihívó se legyen)


Nézd csak, hogy mivel kezdted a mondatod...

2011. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, mindenesetre köszi..
2011. máj. 9. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!