Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra mit vegyek fel?

Ballagásra mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy meghívtak ballagásra. A gerincem rossz, és csak MBT cipőben tudok járni, amiket nem elegáns öltözethez terveztek. Állítólag kb egy órát kellene állni az udvaron, meg járkálni a második emelet és az udvar között.

Sajnos sem lapos, sem magassarkú cipőben nem tudok egy órát állni, anélkül, hogy a gerincem meg ne fájdulna. Nem szeretem a feltűnést, ezért mindig olyan nadrágokat hordok, amik eltakarják a cipőmet.

Mit vegyek fel?

Vegyek be fájdalomcsillapítót és vehetek magassarkút, vagy maradjak a cipőeltakarós nadrágnál?


2011. ápr. 8. 04:38
 1/5 anonim ***** válasza:

És amíg nem volt mbt cipő, miben jártál?

Vegyél fel szandit, azt az egy-másfél órát kibírod. Az esküvődre is majd ilyen lábbeliben mész majd???

2011. ápr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az esküvő .... hát nem tudom.

Előtte csak lapos cipőben, de csak olyanban mint a sportcipők. Szóval ami fogta a bokámat is.

De akkor még nem voltak ilyen gondjaim.

Amikor már nem tudtam fél órát állni a normál cipőben, bottal jártam, erősen begyógyszerezve, akkor vettem MBT- cipőt.

Elhagyhattam a gyógyszert, a botot, tudok állni fájdalom nélkül.

A múltkor kb egy órát álldogáltam lapos cipőben (próbaképpen), és alig bírtam a székig elvánszorogni. Ha veszek be gyógyszert, akkor nem érzem a fájdalmat (az majd később jön), tehát vehetek fel magassarkút is meg szoknyát.

Kérdés: Miben illene elmennem, szoknyában vagy nadrágban?

A húgom ballagása.

2011. ápr. 8. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a suliban vannak idős tanárok, lesznek idős rokonok, nem raknak ki valamiféle széksorokat, hacsak párat is? Esetleg húgod beszélne ofőjével, hogy ilyen egészségügyi gondjaid vannak, helyezzenek már el vhová egy széket, ahová leülhetsz alkalomadtán, a normálisabb emberekkel ezt meg lehet beszélni. És akkor mehetsz szoknyába, magassarkúba is. Csak annyi, hogy akk a járkálós részről lemaradsz. Ha ez a megoldás nem tetszik, azt is csinálhatod, hogy elmész magassarkúban, de ha nagyon fáj már, vagy tudod, h ez nem lesz jó így, akkor lelépsz, és keresel vmi ülőalkalmatosságot (a ballagásokon mindig tömeg van, nem tűnik fel, ha valaki lelép, én rokonaimból is volt, akik beültek presszózni, mert nem bírták a meleget, és unták:D), a húgod is biztosan megérti, főleg, hogy tudja, hogy okod lenne rá. Bár szerintem az sem gáz, ha elmész a nem-szép cipődben, úgysem te vagy az ünnepelt, a húgodért leszel ott, aki mindenképp örül neked, sok gyökér ember gondolja, amit gondol, hadd élvezd (már amennyire egy ballagás élvezetes...:P) az ünnepséget neked kényelmes módon.
2011. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, állítólag lesz szék, csak nem akarom, hogy a többiek csúfolják, hogy milyen nyomorék testvére van.

A másik, hogy apámék is ott lesznek, akik irtó sznobok, és biztos megjegyzést tennének, hogy nem a legújabb párizsi divat szerint öltözöm.

Emiatt hajlok a gyógyszer + magassarkú kombinációra.

De. Megéri nekem két napot szenvedni utána, csak hogy apáméknak megfeleljek? (szerintük semmi bajom)

Vagy legyek egyszerűen csak önmagam? (alapjáraton sem vagyok egyszerű eset)

2011. ápr. 8. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz más véleményével.Az egészséged fontosabb nem?! Vegyél fel MBT-t.Apádékkal meg pláne ne,ha nem az egészségedet tartják szem előtt!Ez nekem furcsa,hogy a szülő nem ezt nézi.
2011. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!