Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lány járhat-e...

Szerintetek lány járhat-e deszkás cipőben?

Figyelt kérdés
(de csak divatból)
2011. ápr. 9. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

persze

bár nekem nem tetszik, nem ilyen a stílusom

2011. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Járhat, de az nem csinos. Jobban fogod magad érezni egy csinosabb, elegánsabb, nőiesebb cipőben, és másoknak is jobban fogsz tetszeni úgy.


A női lét egyik hatalmas előnye a csinos cipőválaszték, használd ki! :)

2011. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen járhat, amíg nem tiltja törvény akár szkafanderben is.
2011. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Divatból felvenni valamit? Elég gáz.

És amúgy bumszli és ronda.

2011. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

vannak csajok, akiknek kifejezetten jól áll ez a stílus, és nem szeretnek nőiesen öltözködni.

ha te is ebbe a stílusba tartozol, nyugodtan járj deszkás cipőben, sztem egyáltalán nem gáz, most divat.

nekem is volt egy ilyen korszakom, ma már én is inkább a nőiesebb cipőkre hajtok. :)

2011. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Járhat, de igénytelen és cseppet sem nőies. Meg még hülyén is néz ki. De jogod van hozzá.
2011. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem ilyen a stílusom, de szerintem is járhat. Abban sajnos egyet kell értenem, h ez a "csak divatból" megjegyzés elég szomorú. Az öltözködésben pont az a legjobb, ha megtalálod magadat!!

Én pl. raszta hajú vagyok, ehhez képest a stílusom, kifejezetten nőies. Sokáig én is elleneztem a nőies öltözködést, de amióta megvan a hajam, szabadabbnak érzem magam, mert akár elegánsan, akár sportosan, akár bohókásan öltözök föl, a hajam mindig én vagyok. :)

Amúgy a vékonyabb lányoknak áll jól a deszkás cipő szerintem. Olyan ez, mint az UGG csizma... Olyan esetlen lesz tőle a hölgyemény, olyan elkapni való. :D

Persze ez csak az én véleményem.

2011. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik egy lányon a deszkás cipő,mint egy magassarkú.
2011. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy ”de csak divatból” úgy értettem, hogy nem deszkázom csak tetszik nekem ez a cipő.
2011. ápr. 9. 18:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem,és szeretem :)
2011. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!