Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet egy lány nőies attól,...

Lehet egy lány nőies attól, hogy "deszkás" cipőt hord?

Figyelt kérdés
Persze vannak más cipőim is, de mikor ezt hordom kicsit fiúsabbnak érzem magam a kelleténél, de nem szeretném nem hordani mert nagyon kedvelem ezt a cipőmet, vagyis cipőimet. Valamivel ellensúlyozni kellene, de valami olyannal amivel össze is illik, nem ütik úgy egymást.. Hogy csináljam?
2010. aug. 14. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőies lehet ettől, az nem függ össze, de sztem egy vékony lányon nagyon bumszlinak hat a deszkás cipő.

Ha nőisen akarsz felöltözni, akkor ne deszkás cipőt vegyél, ha viszont deszkásat veszel, akkor öltözz hozzá sportosan, mert az illik stílusban sztem... Mondjuk egy bővebb nadrág, vagy rövidnadrág, hogy ne legyen olyan nagyon bumszli a lábadon és egy szűk felső, hogy mégis nőies legyél...

És soha, semmilyen körülmények között ne vegyél fel hozzá szoknyát, cicanacit, és hát én szűkszárú csőnacit se vennék, de sok lányon látom így...

2010. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz fel hozzá egy bővebb térdnadrágot vagy ülepesgatyát, esetleg szűkebb farmert. Ehhez egy figurás vagy sűrűmintás póló teljesen jó. És nőiessé tudod tenni egy köldökig érő nyaklánccal, bogyófülbevalóval és természetesen napszemcsivel. A színek párosítására ügyelj nagyon!
2010. aug. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem hordd ülepes farmerrel egy nagy bőrtáskával pl. és atlétával..ha nem vastag a testalkatod és valahogy divatosan csinálod meg a hajad akkor nemrossz, de ha nagyon zavar hogy fiús vagy benne, akkor hanyagold, mert olyan cipőben igazán lányos nem hiszem, hogy lehet bárki is
2010. aug. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
annyira lányos alapból nem vagyok, éppen ezért hordok ilyen cipőt, mert szeretem, illik hozzám, csak ahogy azért egyre növök (17) kicsit nőiesebbnek kellene lennem, ami azért általában sikerül is magamhoz képest. egyébként a testalkatom átlagos. magas vagyok, nem vékony de nem is vagyok elhízva, olyaan enyhén huhsis. bőszárú gatyákat nem szeretem meg az ilyen buggyosakat sem, sőt a barátom sem szóval ilyesmiket meg sem veszek. majd megoldom, úgyis csak ősszel meg télen fogom hordani és nem minden nap. köszi a válaszokat.:)
2010. aug. 14. 08:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehetsz lányos, mert ahogy fentebb is írták, vagy nem öltözöl hozzá, és akkor hülyén fogsz kinézni, vagy hozzáöltözöl, az viszont fiús.
2010. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na mindegy nem gáz, akkor maradok néha napján fiúsabb, valamilyen szinten ez úgyis hozzám tartozik.
2010. aug. 14. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ha veszel fel hozzá egy szűkebb szárú farmer, egy csinos egyszínű felsőt meg egy nőiesebb kardigánt, és olyan a kisugárzásod, akkor igenis ki tudsz nézni nőiesen egy sportosabb cipővel is. Plusz jöhet még egy sál vagy egy nyaklánc, esetleg leheletnyi smink (persze, ha szoktál, és a sulidban engedik) és egy szépen beszárított haj :).
2010. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meg fogom oldani, majd lesz valahogy. köszönöm:)
2010. aug. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!