Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy lány a deszkás...

Gáz ha egy lány a deszkás cipőket részesíti előnyben az öltözködésében?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert van nagyon sok olyan fiú akinek a nőiesebb csajok jönnek be, akik magassarkút meg hasonlókat hordanak, ezért sokszor úgymond 'lenézik' azt a csajt akinek eltér a stílusa az ilyen plázapi*csástól, csak azért, mert másabb cipőt vagy ruhát vesz fel, pedig ettől még ugyanúgy lehet igényes meg stb...


Köszi a válaszokat. Tapasztalatokat is írhattok ilyesmivel kapcsolatban!


2010. jan. 24. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gáznak biztos hogy nem gáz... Én is azt hordok. 16L
2010. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
akk te is jóvagy :D köszi a választ!
2010. jan. 24. 16:53
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

miért kell le plázap*csázni azért egy lányt/nőt, mert nőies, magassarkú cipőt hord?

egyébként a te korodban nem gond egyáltalán, ha valaki még a fiúsabb cipőket részesíti előnyben.

egy 25 éves nő már furcsábban nézne ki benne.

majd kinövöd..

2010. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne már gáz? Nekem speciel sokkaaaal jobban tetszik a lányon az ilyen cipő, mint a magassarkú, stb, tehát csak nyugodtan, nem gáz, sőt :)


16/F

2010. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
tévedsz, én sosem tartoztam a magassarkúsak táborába, fiatalabb koromban énis deszkás, meg edzőcipőt hordtam, mostmár 24 vagyok, demég most sem hordok se magassarkút, se miniszoknyát, se hasig kivágott felsőket, és nem óriási egomból kifolyólag mondom, de van bőven választék pasik közül körülöttem. szóval ne aggódj. max nem lesz olyan pasid, akinek a plázapics kell, dehát ez mért baj?
2010. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha a ruháid illenek hozzá akkor simán, nekem bejönnek az ilyen csajok. :)
2010. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 15 éves vagyok egyébként és ha így kicsit előre gondolkozok az években, 100% h nem fogok a későbbiekben sem hordani magassarkút senki és semmi kedvéért..:D
2010. jan. 24. 18:25
 8/17 anonim ***** válasza:

majd kinövöd. :D a kényelmet nem lehet kinőni bocsi. :D


am. nem gáz, és biztos van olyan srác is, aki nem a tűsarkús macákat részesíti előnyben. ;)

2010. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
höh.. igaz :D köszöntemm :)
2010. jan. 24. 18:53
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Ez annyira gáz. Minek kérdezed meg, ha eleve megvan az igencsak lesújtó véleményed?


Másik: a kislányok fejébe miért nem fér bele, hogy nem csak plázás és tornacipős vonulatok vannak? Tudom, kategóriákban egyszerűbb gondolkozni, de néha ki kéne tudni lépni belőlük.


Hogy válaszoljak: igen, gáz ha egy lány ilyen, de van rá kereslet ebben a korban, szóval nem baj. És hidd el, majd kinövöd. Ha nem, akkor meg így jártál, te is az igénytelenség rabja vagy.


(igénytelenség, mert a nők kitalálják mindenre, hogy ez az ő stílusa, meg hogy ez divatos és nőies, csak mert az a kényelmesebb, azért ez képmutatás)

2010. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!