Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy deszkás lány már nem is...

Egy deszkás lány már nem is lehet elegáns?

Figyelt kérdés
Csak mert tény, hogy nem éppen nőies a stílusom, de venni fogok/akarok magassarkút, és csinosabb ruhákat, ezért kaptam egy két megjegyzést. Miért?! Most ez annyira baj?
2011. jan. 31. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Deszkás stílus kizárja az eleganciát valóban. :D Ez nem jelenti azt, hogy nem hordhatsz elegánsabb dolgokat is, de akkor ugye senki meg nem mondja, hogy te deszkás vagy. De a stílus nem azon múlik, hogy mit veszel fel, max 14évesen számít az ilyesmi, később úgyis kinövi szinte mindenki. Azt vedd fel, ami tetszik, aztán deszkázni ne magassarkúban menj persze. :D
2011. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem baj, de ha deszkás cuccokban öltözködsz akkor nem lehetsz elegáns, mert a kettő teljesen más stílus. nyilván vehetsz fel elegáns ruhákat és akkor az leszel, de deszkáscipőben és hasonló cuccokban nem leszel elegáns!
2011. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet elegáns, csak nem deszkás stílusban felöltözve.
2011. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

most komolyan ennyire értetlenek vagytok. nem azt írtam hogy együtt hordanám. hanem a két stílust külön. gondolom azért mindenkinek vannak olyan napjai mikor kicsit elegánsabban vagy lezserebben szeretne lenni.

és ez most tényleg ennyire baj? nem írtam hogy jaj gondoljanak deszkásnak vagy valami, de úgy öltözködök, és van mikor elegánsan. oké, kár volt kérdést feltenni...

2011. jan. 31. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy deszkás stílusban öltözködsz, miért ne vehetnél fel néha magassarkút, netán miniszoknyát? Ugyan már!

Alapból nem szeretem ha valakit beskatulyáznak egy stílusba, de azt sem, ha valaki olyan egysíkúan gondolkodik, hogy csak egy féle stílust képvisel, és akkor semmi más nem jöhet neki számításba.


Nem attól egyéniség az ember, hogy csak deszkás/rocker/emós/plázacicás cuccokban jár, mert ezekből az egyenfazonokból kismillió szaladgál az utcán. hanem attól, hogy a neki tetsző stílusokat ügyesen kombinálja, és az érzései, hangulata szerint ízlésesen öltözködik.


Nyugodtan vegyél elegáns ruhát ha neked most ahhoz van kedved. Lehet, hogy most változol lelkileg, vagy csak egyszerűen keresed azt, amiben igazán jól érzed magad. Szeretnéd megmutatni a nőiességed, ami jó, egyszer fel kell nőni. ;)


Arra meg tegyél magasról, hogy ki mit szól. Pukkadjanak meg, ha ők nem mernek újítani. ;)

2011. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az első 3 válaszoló pont ugyanazt mondta mint te: lehetsz elegáns, de akkor épp nem deszkás stílusban leszel felöltözve. Ennyi. Mi ezen a probléma? Egyszerűen nem értem ezen mit lehet félreérteni. Nyugodtan elöltözhetsz elegánsan, ha neked épp az esik jól, senkit nem érdekel, hogy előtte nap deszkás cuccban voltál.
2011. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:04

köszönöm, ilyen egy korrekt normális válasz (:


A válasz megírásának időpontja: ma 15:34

csak tudod volt egy-kettő dolog, ami furán jött le nekem.

'teljesen hülyének' néztek, mintha deszkás cuccokban akartam volna elegáns lenni. (oké, írták is hogy ha olyat veszek fel, akkor jó hajrá gyerünk, de mellé hülyének néztek) Lehetne normálisabban is fogalmazni.

2011. jan. 31. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem összekevered az egyenességet/egyértelműséget a bunkósággal. Elhiszem, hogy az osztálytársaid, vagy akárki megbántott azzal, hogy hülyének nézett emiatt, de nekem nem állt ilyesmi szándékomban a válaszommal, és semmi ilyesmit nem észleltem az első 2-n sem.
2011. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pár éve, amikor metálosnak számítottam, bakancs, fekete cuccok stb... volt olyan, amikor pont nem fekete ruhadarab volt rajtam hanem... pl. zöld vagy fehér, jöttek a megjegyzések... lesz*rtam...tedd Te is ezt, azt vegyél fel, ami neked tetszik és ne foglalkozz mások véleményével. Most már átváltottam nőiesebb stílusra, mert egyszerűen meguntam a feketét, bakancsot meg max koncertekre hordom, ettől eltekintve ugyanolyan vagyok, egyszerűen kinőttem ebből! :)

L/19

2011. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!