Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen stílusú...

Szerintetek milyen stílusú ruhákat kellene hordanom, ami jól állna? (tettem fel képet)

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3-4 hónapban 10 kg-t fogytam, és fogalmam sincs, hogy az új alakomhoz mi menne inkább. Drága, utolsó divatra nincs pénzem, de néhány trükköt bevethetek :)

Ezt azért választottam, mert (a régebbihez képest) vékony a derekam: [link]

ez inkább csak ilyen hétköznapi sulis-cucc: [link]

bulis összeállítás: [link]


vagy... mi lenne még, ami jól állna?


2011. ápr. 8. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFFért de,hogy fogytál le?

És gratulálok :D

2011. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
semmi extra, csak rengeteget mozogtam, nem ettem több nasit meg kenyeret, több zöldség-gyümi, túró, sovány husik, tojás... nem ettem olajban sült dolgokat meg gyorskaját, meg vacsinál figyeltem, hogy csak zöldséget meg fehérjét egyek. nagyjából ennyi, és szerencsére mindig jól laktam :)
2011. ápr. 8. 23:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszi :D
2011. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 LN09 ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok!

Szerintem ne járj lepedőkbe :))) Szép alakod van, hangsúlyozd ki nőcis cuccokkal. Ami az utolsó képen kb. olyan ruhákra gondolok.

A magassarkú mindenképp jól állna. Bátran húzhatsz tapadós nacit ami most divat, a buggyos ruhákat kerüld.

2011. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a magassarkú tuti csak alkalmi megoldás lehet, mert egyrészt nem bírja a lábam, másrészt meg jóval 170 cm felett vagyok :( egyébként nem stílusom ez a nagyon "csajos" "plázacicás" öltözködés, csak kipróbáltam :)
2011. ápr. 9. 00:06
 6/14 LN09 ***** válasza:

Akkor ne magassarkút húzz, hanem aminek éppen van sarka :) Szerintem ez a ruha még nem üti meg a plázacica szintet.

Bármit felhúzhatsz csak LEPEDŐT NE!!!! :))))

2011. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
gondolom a kedvenc kék felsőmre mondod, h lepedő :D nah, az még a "ducibb" időkből való. akkor lehet, hogy azt csak vmi lazább napokra fogom hordani ezután
2011. ápr. 9. 00:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Úristen, de szép vagy.
2011. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ami az első képen rajtad van az tök jó :) pedig bizony, a magassarkú a nőiesség egyik szimbóluma és jól állna :) én a sztreccsesebb nadrágokat ajánlom neked, sőt még cicanadrágot is, hosszabb fazonú felsőkkel, derékövvel, inggel. jól állna :)
2011. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az 1. és a 3. előnyös, a 2. képen a bő póló tényleg nem a legjobb választás. Ha nem akarod az egész ruhatárad kicserélni (mármint gondolom, hogy nem akarod) akkor szerintem a kiegészítőkre helyezd a hangsúlyt. Övek, fülbevalók, nyakláncok, sálak....

Ami szerintem előnyös lehet neked: sima egyszerű atléta fazonú trikók, nyáron csőtopp, ing övvel, passzosabb naci/ cicanaci hosszabb pólóval, sima farmer passzosabb felsővel hozzá valami szép szál vagy nyaklánc, ami nőiessé teszi a cuccot, akkor is ha nem akarsz magassarkút hordani. A teljesen lapos sarkút én se ajánlom, esetleg nyáron saru, mert az dögös, divatos, kényelmes, és jól kihasználható.

2011. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!