Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szabású ruhákat célszer...

Milyen szabású ruhákat célszerű hordanom?

Figyelt kérdés

előrebocsátom,hogy nem nagyon szoktam ruhákat venni,csak ha nagyon nincs már,és nem vagyok egy pénzes.


az alkatom: széles(szerintem nagyon széles) csípő, erős lábak,vastag vádli. nagy mellek(80D), kis pocak illetve gyomor. nem tudom pontosan,de olyan 165-170 cm körül vagyok(ehhez 68-72 kg,erős csontozat).elég széles a vállam,de nem túlzottan, viszonylag arányos.

nem vagyok kövér, arányos testem van,de a csípőm nagyon széles.


Milyen szabású ruhákat célszerű hordanom? Főleg a sötét színeket kedvelem, fekete,barna,zöld(sötétebb zöldek), sötétkék,szürke,esetleg piros. Az elegáns stílusban gondolkodom,eddig is ezt hordtam,de a szabást valahogy nem találtam el semminél. Hétköznapra.


és milyen melltartót hordhatok? Az egyetlen,amiben eddig normálisan éreztem magam a sportmelltartó,mivel tényleg nagyok,és sok ruhát emiatt nem tudok felvenni. de szeretem a mélyen dekoltáltakat.


képet is küldhettek.


16L


2010. márc. 26. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyenekre gondoltam (fazonban)

[link]

[link]

[link] ez egyszínű feketében pl. szerintem naggggyon dögös lenne:)

[link]

[link]

[link] ha a lábaidat nem szereted mutogatni, akkor ennek a földig érő változata

[link] ha vékony a derekad a csípődhöz képest, ha kötsz rá egy szalagot, ezzel kihangsúlyozhatod, ez homokóra-alakot kölcsönözhet

[link]

Ha találok még, belinkelem:)

2010. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melltartóban annyit tudok,hogy egyik barátnőm szintén erős mellben, ő azt mondta,hogy csak márkás boltokban talál magára melltartót, igaz hogy drága, de kényelmes és sokáig kibírja - na meg jó tartást ad.


Ruházkodásra itt van néhány link, remélem segít és találsz olyat, ami jó lesz:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] -itt leírás is van meg képek is


[link] -itt is van leirás


[link]


[link]

2010. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!