Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat kéne hordanom...

Milyen ruhákat kéne hordanom hogy ne látszódjon a karomon meg a hasamon a felesleg? :S nem merek topokkat meg rövid ujjú pólókat hordani mert ha leteszem a karom olyan mint ha 3 kezem lenne:S:S nem is tetszek senkinek a suliból:/

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul itt egy kis segítség. :]

[link]

2011. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne szégyenld magad, nekem is nagy a karom oszt mégis hordok toppokat :D

akinek nem tetszel, annak tojd le a véleményét. nem az számít neked. vannak olyanok, ebben biztos vagyok, akik úgy is szeretnek ha nem vagy egy két lábon járó vasalódeszka, aki nem tud mosolyogni mert az arcbőrét átszúrja a járomcsontja.

A fiúk is szeretik az olyan lányokat, akik nem szégyenlik önmagukat, hanem felvállalják h ez van ezt kell szeretni.

persze azért ha tényleg van rajtad felesleg akkor ne miniruházz, énse teszem azt :D csak hordj olyan cuccokat amiben te jól érzed magad.. :D

2011. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ilyesmi fazonú felsők sztem jól állnának.

2011. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tunika:)

meg van olyan póló aminek az ujja a könyöködig ér(nekem azok nagyon tetszenek:))olyat hordj és a hasadrategyél egy övet:D

2011. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!