Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A karom felső részén van egy...

A karom felső részén van egy kis plusz felesleg, mivel tudnám leszedni?

Figyelt kérdés
Szerintem csunya ahogy csinálok képeket ismerösökkel sokszor látszódik a plusz súly, ami engem eléggé irritál... Help nekem...
2008. febr. 20. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

AZ égegyadtavilágon semmivel sem!!


Külön a testrészt nem lehet "zsírtalanítani". Nincs lokális zsírégetés. Csak komplex teljes zsírégetés, tehát zsírt csak diéta + súlyzós edzés + aerob edzéssel lehet.


Tovább infó: olvasd végig !!


[link]

2008. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
súlyzóval
2008. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
viszont amikor abbahagyod a súlyzózást,még rosszabb lesz/tapasztalat/ez nem azt jelenti hogy nem jó,5 csepp fahéjolaj jojobaolajba-bekened-befóliázod 2-3 óráramajd 2-3 hétig naponta megcsinálod és lesz eredménye
2008. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem az első válaszadót. Nem lehet célzottan fogyni, nincs olyan, hogy a hasamon van felesleg, meg a karomon, de máshol meg nincs. Azt gondolom, hogy szép súlyos uszanyaid lehetnek, és ha az van, akkor hasad, feneked, combod is hájas kell, hogy legyen, legfeljebb az annyira nem zavar, hogy megírd. Én is csak azt tudom mondani, hogy szigorú diéta, életmódváltás, aerob edzés, ami nem terheli meg a bokád-térded, és súlyzós edzés, mert valószínűleg semmi izomtömeged nincs. A zsír izom jelenlétében jobban lemegy, és amúgy sem árt, ha az ember embernek néz ki, és nem hájpacninak. Ez most lehet, hogy sokk neked, de ha a hülye csodadiétákat kezded el követni, meg a pakolást, csomagolást, egyéb marhaságokat csinálod, akkor egyre kövérebb leszel, eltelik a fiatalságod, az életed, és közben folyton azon fogsz gondolkodni, hogy te miért nem bírsz lefogyni. Előre szólok, ne indulj el rossz úton. A fogyókúrás topikokban csupa kövér ember van, a testalkatuk a bizonyíték arra, hogy amit ők írnak, az nem működik. Menj a testépítő fórumokra, azok az emberek tíz-húsz-harminc kilókat fogynak le egy szezon előtt, tehát én inkább nekik hinnék.
2008. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!