Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok turkaloba jarni?

Szoktatok turkaloba jarni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 22:22
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
7%
sz a r mert használt mindd
2010. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Szandy007 ***** válasza:
67%
sztem is jók :) tök jó márkás vadi új ruhákat lehet venni. énis a HÁDÁ-ba szoktam benézni. Multkor egy jó kis táskát vettem,és megérte:) Szóval.
2010. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mostanában egyre többször. Jó dolgaik vannak, elérhető áron és jó minőségben. Persze méretben és fazonban ki kell fogni, mert nem mindig találok olyat, ami jó. De volt már többször, hogy még a címke is rajta volt (vadi új volt)
2010. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
69%
ha új áru érkezik általában akkor, de ezt könnyű kifogni, mert szuperinfó legelső oldalán ott virít fél oldalon. amúgy meg vagyok elégedve vele, pont ma vettem egy nike sport topot, és semmi baja sincs, bár van ez az egy turi, én szinte csak ide megyek be, mert ezt találom eléggé kultúráltnak.
2010. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
96%
Én ma voltam először turkálóban (anyukám elrángatott), de nagyon élveztem és fillérekért vettem felsőket, sálakat, táskákat, amik szinte vadi újak. Biztos, hogy többször is el fogok menni, igazi kincsekre lehet bukkani, csak jó helyen kell keresni! És az tévhit, hogy csak a szegények járnak, én is megtehetném, hogy butikban vásároljak márkás cuccokat, de aki igazán egyedien és változatosan szeretne öltözködni, annak a turkálót ajánlom! 19/L
2010. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!