Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Korai még csizmába járni?

Korai még csizmába járni?

Figyelt kérdés
Lányok...ti jártok már csizmába vagy még túl korai? Bokacsizmáról lenne szó ami bélelt is! Nem lesz még egy kicsit meleg?
2011. nov. 2. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vedd fel, tapasztald! amúgy én még fel nem vennék ilyet. örülök, hogy még nincs olyan hideg, hogy tényleg hordanom kéne. sportcipőbe én nem fázok, de vannak olyanok, akik már októberbe hordják a bélelteket. ha a rendes cipőbe fázol, akkor vedd fel a csizmát. ezt csak te tudod mennyire vagy fázós típus.
2011. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod hogy neked mi tetszik meg mennyire fázol. Én már októberben is vettem fel térdcsizmát. Miért lenne korai novemberben?
2011. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ...én nem nagyon szeretem a hideget sőt egy kicsit fázós típus is vagyok :(
2011. nov. 2. 21:10
 4/14 anonim ***** válasza:
én hordok csizmát már két-három hete, viszont enyém nem bélelt... ha meleged van benne várj még kicsit, vedd fel egyszer, aztán majd meglátod, milyen :)
2011. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem korai. Én is abban járok, hosszú szárú, bélelt téli csizmában, mert fázik a lábam. Mások is járnak már csizmában, ma délelőtt hótaposóban láttam mászkálni a városban egy lányt. :D
2011. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ;D

Hótaposóóó?? Az még egy kicsit korai mivel még hó sincs!XD

2011. nov. 2. 22:07
 7/14 anonim ***** válasza:
én is csizmázok. kicsit olyan, mint egy katonai csizma. xD de szeretem. hordj ze is csizmát, ha az kényelmes.
2011. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm...igen abba fogok hétfőtől járni ;D
2011. nov. 3. 14:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Már egy hónapja abban járok legalább.
2011. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: már sokan járnak csizmába szeptembertől is :)
2011. nov. 3. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!