Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok turkaloba jarni?

Szoktatok turkaloba jarni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 22:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én rendszeresen járok turkiba, elég nagy méret kell, 48-as de mindig találok valami jót. Tegnap két Yessica márkájú C&A-s felsőt vettem, az egyikben még a címke is benne volt.

2009. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
49%

Én utálok turkálóba menni... nem is szoktam

Nem nézek le senkit azért mert mondjuk turkálós cuccokat hord, mert az ő dolga, de én ahogy bemegyek egy ilyen helyre, megőrülök, úgysem találok soha semmi jó cuccot, utálom azt a szagot is ami ott van, meg a sok embert aki nagyképűen dobálja a cuccokat össze vissza... szóval nem szoktam turkálni

2009. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

én első pár alkalommal nagyon feszélyezve (remélem helyesen írtam a szót) éreztem magam. de aztán késöbb már "tudatosan" mentem be, csini, márkás felsőkkel lettem gazdagabb. ma pl. 3 felsőt vettem, abból kettő H&M-es volt. összesen 1170 ft volt. ha márkaboltban veszem, akkor egy darab kerül háromszor ennyibe.

most se vagyok nagy turis, igazából 2-3 havonta járok, de akkor jó cuccokat találok. kedvenc boltjaim: takko, c&a, cherokee (tescoban van) ezek annyira nem is drágák

2009. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam. Régebben mindig úgy mentem be, hogy "jaj de égő", de mostanában egyre magabiztosabban nézelődök. A ruhatáramnak lassan a fele turizva van, márkásak és jól bírják! Mindenkinek ajánlom ;)

Kedvenceim: Nyíregyházán a Háda Kft, meg a Korzó melletti márkás turi (nem tudom a nevét x])

16 L

2009. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
fujj nem! tök ciki, meg nem is tudnám oda betenni a lábam. azt mondom hogy a szegények járjanak oda, de aki megteheti minek?
2009. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Hogy minek? Mert a ruhanak nincs erteke, csak emiatt megeri turkaloba jarni.

Egyaltalan nem mindegy, hogy egy butikban a 15000 Ft-os farmernadragot a turiba kb. 500 Ft-ert megkapom. Szamitsd ki utolso, hogy 15 ezerert mennyi 500 Ft-ost lehet venni:)))

2009. dec. 31. 03:23
 17/25 anonim ***** válasza:
1%

20:24es vagyok

ha bemegyek egy butikba és meglátok egy fölsőt 15 ezerért, de ugyanazt megvehetem turiba 500ért, én a butikban veszem meg! nem tudnék felvenni egy ruhát emit előttem már használtak!

2009. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%

Szoktam turiban vásárolni, de nem vagyok mániákus vásárló. Nem céltudatosan megyek, csak ha van kedvem. Általában nem létfontosságú, hogy zsákmánnyal jöjjek ki a boltból, csak ami tényleg jó, azt hozom el.(Ezt azért írom,mert sokan már kóros turkálók)

És eleinte én is szégyelltem, hogy nem telik többre. De ne gondoljátok, hogy csak a szegények járnak turiba. A múltkor összefutottam az egyik egyetemi tanárommal. (Elég kellemetlen lehetett neki, pedig teljesen természetes dolog.)

2010. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%
Igen, nagyon szeretem, nagyon egyedi dolgokat lehet találni olcsón,utálom ha szembe jön velem a ruhám.:)
2010. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
73%

én 1 60 000- mocis bőrkabátot vettem meg szinte vadi ujat cimkeset madison (usa) márkájút 5000 ft ert semmi baja nincs azota is hordom motorozok benne

sztem nem gáz több értelme van mint a butiknak mert ott igazábol nem is a ruhát hanem a márkát veszed meg

2010. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!