Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A punkok milyen ruhákat hordanak?

A punkok milyen ruhákat hordanak?

Figyelt kérdés

nagyon bejön ez a stílus, és az teljesen "olyan vagyok mint ők"(pl.: lázadós stb...)a zenéjük is nagyon tetszik azt hallgatok(mármint punkot) lány vagyok és tarajos csaj nem akarok lenni(hogy felismerjenek h punk vagyok) mert nincs valami szép arcom, a rövid hajhoz.most is váll fölé ér kb a hajam(rövidebbet nem akarok) fiatal vagyok és vékony. lehet ezért sem áll jól a martens bakancs. SZÓVAL: milyen ruhákat hordanak a punkok? esetleg valami frizura?

tágítóm az már van :PP:P:P


2011. márc. 24. 19:58
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Az szinte mindegy, a nadrág legyen szűk farmer lehet szakadt vagy esetleg hipózott tehetsz rá felvarrókat is, zenekaros póló esetleg feliratos, Bőr, farmer kabát vagy mellény kiszegecselve. Bakancs de lehet még magas szárú surranó is hajnak meg valami élénk színt válassz :D
2011. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
exploited:D köszi:D szeretem őket :D
2011. júl. 25. 11:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!