Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A punkok milyen ruhákat hordanak?

A punkok milyen ruhákat hordanak?

Figyelt kérdés

nagyon bejön ez a stílus, és az teljesen "olyan vagyok mint ők"(pl.: lázadós stb...)a zenéjük is nagyon tetszik azt hallgatok(mármint punkot) lány vagyok és tarajos csaj nem akarok lenni(hogy felismerjenek h punk vagyok) mert nincs valami szép arcom, a rövid hajhoz.most is váll fölé ér kb a hajam(rövidebbet nem akarok) fiatal vagyok és vékony. lehet ezért sem áll jól a martens bakancs. SZÓVAL: milyen ruhákat hordanak a punkok? esetleg valami frizura?

tágítóm az már van :PP:P:P


2011. márc. 24. 19:58
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
az mindegy hogy hol lakok sztem :DD
2011. márc. 24. 20:20
 12/32 anonim ***** válasza:
nem :D mert én birom a punk csajokat :P csak azér kérdem
2011. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Milyen cuccokban járnak... Ott van egy csomó kép, megnézed. Vagy márkát akarsz?
2011. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

én meg rokker vagyok de nem látszik rajtam, csak ha egy koncerten látsz... baj van ezzel?

16/L


nem az a fontos, hogy miben jársz, hanem hogy mi van belül. akkor leszel igazi punk/rokker/akármi ha belülről jön.

minden más is onnan fakad.

innentől kezdve butaság a kérdésed, butaságokat gondol és az alegnagyobb gond, hogy nem érzed, hanem akarod. aminek semmi értelme nincs:)

meg fogod bánni, higgy nekem=)

azt hordj amiben jól érzed magad, ami megtetszik. ne azt ami "punkos".

=)sok sikert kicsilány

2011. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

hát úgy általában milyen cuccokba.. nem, márkát azt én is tudok.

belül annak érzem magam, olyan vagyok. sajnos engem még nem engednek koncertekre -.-

2011. márc. 25. 14:47
 16/32 anonim ***** válasza:

Fekete/kockás/párducmintás csőnadrág

Bármilyen/zenekaros póló

Pulcsi.

Bakancs vagy tornacipő.

Szegecs, szegecs, szegecs! És felvarró. Ennél jobban, ne haragudj, de nem tudom Neked kifejteni. Milyen cuccokban járnak... :-D

2011. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
köszönteem:DD
2011. márc. 25. 21:24
 18/32 anonim ***** válasza:
49%
Most már tudom, ha valahol látok egy 14 éves, vékony, bakancs nélküli punk utánzat divat g*cit, az te vagy! Azt sem tudod mi az a punk! mi ellen lázadsz áruld már el. nem engednek játszótérre? szánalmas vagy...
2011. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

nem vagyok punk divatg*ci.

olyan zenéthallgatok, és azt az eszmét vallom. punknak gondolom magam. épp ezaz baz*meg. nem hordok bakancsot, nem vagyok punk kinézetű!! hogy lennék már divatból punk. te meg ezt áruld el nekem! ;)

annyi hogy, antifasiszta vagyok. legyen elég a magyarázatom.

2011. márc. 27. 22:20
 20/32 anonim ***** válasza:

jah, nem vagy, azért kérdezgeted itt, hogy öltözködnek...

nekem mindegy

2011. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!