Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A punkok milyen ruhákat hordanak?

A punkok milyen ruhákat hordanak?

Figyelt kérdés

nagyon bejön ez a stílus, és az teljesen "olyan vagyok mint ők"(pl.: lázadós stb...)a zenéjük is nagyon tetszik azt hallgatok(mármint punkot) lány vagyok és tarajos csaj nem akarok lenni(hogy felismerjenek h punk vagyok) mert nincs valami szép arcom, a rövid hajhoz.most is váll fölé ér kb a hajam(rövidebbet nem akarok) fiatal vagyok és vékony. lehet ezért sem áll jól a martens bakancs. SZÓVAL: milyen ruhákat hordanak a punkok? esetleg valami frizura?

tágítóm az már van :PP:P:P


2011. márc. 24. 19:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

talán, annyi, hogy nem látok nap mint nap punkokat az utcán, hogy tudjam hogyan is öltözködnek. annyit tudtam róluk, hogy bakancs, terepmintás gatya. meg hogy a hajuk tarajos(általában)

meg amúgy sem ismersz személyesen, hogy tudd, hogy milyen vagyok!!

2011. márc. 29. 20:53
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Legyél szakadt és büdös, drogozz, koldulj az utcán, és aki nem ad semmit, azt próbáld meg megverni/megkéselni. Ha elvisz a gyámhatóság, mondd, hogy csak vicceltél.
2011. ápr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
nem vicces.
2011. ápr. 11. 14:20
 24/32 anonim ***** válasza:
Nem is viccnek szántam. A punkok ilyenek. Ismerős párszor már összeverekedett velük.
2011. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Különben ha kimondottan a ruha érdekel, minden ami tartós, és/vagy nem látszik rajta annyira a mocsok, vagy mocskos, és ócsó.
2011. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Punknak lenni nem jó, nem trendi, nem is divatos, egy lecsúszott és állatmódra élő, ltalában úgy is maradó réteg sajátossága. Hogy a mégia üzletet csinál belőle, az egy dolog. Van ahol a cigányságét is romantikus és gyönyörű életnek állítják be, csak ezt olyan helyeken reklámozzák, ahol nincsenek cigányok. A punk ugyanez pepitában.
2011. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
*média
2011. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

bocs. de az tróger punk. én nem vagyok olyan. és hányszor kell még elmondaniii?? nem divatból érdekel. ez egy életérzés, nem valami stílusirányzat, vagy zenei műfaj.

nem is akarom hogy megérsd, de felesleges ilyeneket irogatnod. "én ennek akarok élni."

2011. ápr. 11. 19:52
 29/32 anonim ***** válasza:

Jó, ebben az esetben ésszel csináld, hogy később le lehessen tagadni. Mondjuk amikor már nem akarsz ennek élni.

Ne fúrasd ki magad látható helyeken, ne használj tágítókarikákat, meg ilyenek.

2011. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
sajnálatos módon már van, sz*r ügy hogy neked nem tetszik, szerintem jól néz ki. hogy érted hogy ne fúrassam ki magam?
2011. ápr. 11. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!