Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A punkok milyen ruhákat hordanak?

A punkok milyen ruhákat hordanak?

Figyelt kérdés

nagyon bejön ez a stílus, és az teljesen "olyan vagyok mint ők"(pl.: lázadós stb...)a zenéjük is nagyon tetszik azt hallgatok(mármint punkot) lány vagyok és tarajos csaj nem akarok lenni(hogy felismerjenek h punk vagyok) mert nincs valami szép arcom, a rövid hajhoz.most is váll fölé ér kb a hajam(rövidebbet nem akarok) fiatal vagyok és vékony. lehet ezért sem áll jól a martens bakancs. SZÓVAL: milyen ruhákat hordanak a punkok? esetleg valami frizura?

tágítóm az már van :PP:P:P


2011. márc. 24. 19:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
korod?
2011. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Igazi egyéniség vagy!!!!!44444!!NÉGY!
2011. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

(hogy felismerjenek h punk vagyok)


kemény. titokban akarsz punk lenni? o.O

2011. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.

tudom most fikázni fog mindenki, hogy 14évesen mit akarok én itt öltözködni, tanulásra kellene figyelnem. nyugi az rendben van!!

egyéniség? bunkózás, vagy télleg?

2011. márc. 24. 20:15
 5/32 A kérdező kommentje:
nem. megyek az utcán nem látják rajtam hogy én ezt az eszmét vallom, meg h punkot hallgatok. szóval akarom tudatni az emberekkel hogy hova tartozom stb...
2011. márc. 24. 20:16
 6/32 anonim válasza:
2011. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Á, csaj, így hagyjad... Amúgy is, Google. De! A punkok javarészt maguk alakítják át a ruháikat. Szegecseket tesznek rá, felvarrókat, kitűzőket... De ezt tényleg érezni kell. :-D

Frizura meg, tépesd, elől tupírozd tarajba. Ha engedik, akkor festesd, vagy csak tetess bele zöld, kék, piros, esetleg rózsaszín csíkokat.

2011. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
Bőrcuccok minimum
2011. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2011. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
aha, igen, és akkor hol van hogy milyen cuccokba járnak???
2011. márc. 24. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!