Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen a blogom?...

Ef kérdése:

Szerintetek milyen a blogom? Most kezdtem újraírni, ebben a témában.

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 20. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
férfi szemmel nézve igazi csajos blog célközönséget tekintve a vásárolni szerető nők, de hát melyik nő nem szeret shoppingolni?
2011. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, hamarosan megyek Londonba, és 'felderítem' a terepet előre is.

A Body shopos sminkcuccokról vélemény?

2011. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Londonban mindenképp nézz be a Body Shop-ba, az Accessorize-ba, és a Topshopba! :)

Bodyshop-os sminkcuccok elég jók amúgy, de én inkább a test+arcápolási dolgokat szoktam ott venni!

2011. márc. 20. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos én lány létemre nem szeretek shoppingolni, minden ruhámat apám veszi, mert ő jobban tudja meglepő módon hog ymi áll jól nekem.

A honlap pedig...hát elmegy, nem tűnik ki a többi közül, bocsi, nekem valahogy hiányzik a design mögüle

2011. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó Te hány éves vagy?


Belédszerettem:D

2011. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én követem a blogod ezentúl:D
2011. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát engem nem nagyon fogott meg :S

egyrészt azért, mert van stílusom, így nem szorulok tippekre másoktól.

Másrészt azért, mert magasról teszek rá ki mit vett hol és az mennyibe került, és hol mit mennyiért árulnak.

Harmadrészt pedig azért, mert a bemutatott cuccok vagy giccsesek, vagy gázak. Vagy mindkettő egyszerre. 22/N

2011. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!