Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most kezdtem el tágítani a...

Most kezdtem el tágítani a fülem, most egy tollbetét van benne. :D Azt akarom kérdezni, hogy ha nincs itthon betadine vagy ilyesmi kézfertőtlenítővel is le lehet törölgetni a tágítót?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem árt minden nap fertőtleníteni, de mikor elkezdtem nem volt itthon ás csak kézfertőtlenítő. XD Ja és léci csak kulturált Emberek írjanak...a többi kíméljen meg... Előre is köszi :)Hali
2011. jún. 8. 15:56
 1/5 anonim válasza:
szerintem inkább vegyél betadint vagy tetrant..a kézfertőtlenítő erős!
2011. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fülemre valószínű veszek, de egyébként én úgy gondoltam, hogy a tágítót, a tollbetétet törlöm le vele, hogy tiszta legyen a műanyag. Arra jó, nem? :) Egyébként kössz a tippet... :)
2011. jún. 8. 16:20
 3/5 anonim válasza:
arra jó!azzal nem sok mennyiség jut a "sebbe"
2011. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért inkább vegyél akkor tiszta alkoholt vagy valamit patikában, ezek a vackok tele vannak illatanyaggal, ami szimplán a bőrt is tudja irritálni, van amelyik ragacsos, van amelyikben olyan kis bogyók is vannak. :D

Inkább előbb gondolj ilyenekre, de még nem késő, nyitva vannak a gyógyszertárak. Később esetleg nehezebb lesz kezelni, ha valami baj lenne. :S

2011. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...Ez egyébként eszembe se jutott, hogy az illatanyagok meg ilyenek miatt valami gond lehet! :) Egyébként kamillával is lehet törölgetni a fülem ugye? Mert az meg gyulladásgátló...
2011. jún. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!