Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért most kezdtem el pattanás...

Miért most kezdtem el pattanásosodni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15és1/3-ad éves vagyok, eddig szinte teljesen tiszta volt az arcbőröm, semmi pattanás, viszont az előbbi pár hétben teljesen tele lett az arcom pattanással.Megszámoltam kb.70kisebb-nagyobb pattanásom lett. Miért? Mindenki azt mondja hogy "kamaszodom"... de ilyen későn?? egyébként a szakállam is elkezdett nőni erőteljesebben. Nem vagyok túl magas, 168-170 cm vagyok mindössze, szerintetek lehet hogy most fogok még majd "megnyúlni"?? Apám 177cm, Anyám 165 cm magas.:) Lehet hogy később érő típus vagyok mint a többiek?:) Köszi a válaszokat.:)
2011. máj. 10. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
15 és EGYHARMAD :DD ezen jót nevettem. sajnálom, de még nagyon messze van a kamaszkor vége, egyáltalán nincs "későn" :)
2011. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szegénykém

én is 14-15 évesen kezdtem így 19 évesen még küszködtem a pattanásokkal, de aztán elmúlt

húgom már 12 évesen elkezdte

neki nagyobb mázlija van :S

2011. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
En 20 eves vagyok es most kezdtem pattanasosodni, szaal... mindenkinel valtozo, szar ugy :)
2011. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nyugi.. én 23 vagyok, és most élem második kamasz korom. Folyamatosan jönnek elő a pattanásaim (eddig nagyon ritkán jelentek meg rajtam), úgyhogy most én is azon vagyok, hogy eltüntessem őket.. :S
2011. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kamaszkor 14 éves kortól kezdődik egészen az emebr 20-as éveiig...nekem is ilyenkor volt sok pattanásom...én már megyke ki belőle, de sajnos ez van..szóval nem későn van érő típus vagy. beléptél a sersdülőkorba ennyih.
2011. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Akkor jó.:) Első: Így visszanézve tényleg elég hülyén hangzik, de mindegy.:D
2011. máj. 12. 07:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!