Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdek nagyon pattanásosodni!...

Kezdek nagyon pattanásosodni! Nagyon ronda vagyok tőle! MIÉÉRRT? MIT TEGYEK? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 11:41
 1/8 sz12 ***** válasza:
100%
szerintem menj el bőrgyógyászhoz!
2011. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hogy miért? Genetika!

Igen menj el bőrgyógyászhoz, de még az sem biztos, hogy segít. És rengeteg bőrgyógyász által felírt gyógyszer mellékhatás az, hogy vörös foltos lesz az arcod egy ideig. Szóval erre majd kérdezz rá!

22L

2011. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt az alapozót használtam és elkezdett a bőröm ilyen "ragyás " lenni szval nem az az óriási vörös pattanások (az mielőtt megjön 2 nappal szokott lenni 1 max.) és most ilyen domborzat van a fejemen!XD Szval nem olyan h bőrgyógyászhoz kéne menni szerintem:/

Most abbahagytam az alapzó használatát de szeretném lecsökkenteni a hegyeket a fejemen..Ötletek?

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat is!:)

Ment a kezecske;)

2011. febr. 22. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok! Akkor szerintem az alapozóval lehet valami. Szánj rá kicsit többet, és vegyél egy márkásabbat, de ha attól is pattanásos leszel, akkor lehet, hogy hanyagolni kellene az alapozót.
2011. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem is:/ de hogyan tudném mégis eltüntetni legalább egy részét?:/
2011. febr. 22. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én ezekben a pattanás elleni kenceficékben nem hiszek. Egyetlen egy termék van, amire azt mondom, hogy tényleg jó! A gyógyszertárban lehet kapni, Aknesol oldat. Nagyon agresszív készítmény, kiszárítja a bőrt, úgyhogy használj mellé valamilyen arckrémet.
2011. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet allergiás vagy rá,vagy befülledt a bőröd. Tényleg szüneteltesd! Moss egy nap 3x szappanos hideg vízzel arcot, ha van otthon tonik,akkor esténként tonikozd le. Igyál sok folyadékot!

Fogkrémmel kenj egy picit a pattanásos helyekre és hagyd rajta estére. Akkor majd leszárítja! ( ne egyél chipset,sültkrumplit,csokikat)

2011. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csokit ehetsz nyugodtan, a csokinak SEMMI köze a pattanásokhoz.
2011. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!