Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit illik hordania, hogy...

Mit illik hordania, hogy illik öltöznie egy 30 körüli nőnek?

Figyelt kérdés
Mindenféle kiegészítő és ruha tipp jöhet!
2011. márc. 18. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sokkal kevésbé a kor függvénye, az alak többet számít.

Én is 30 vagyok, de én már tíz éve is jobban jártam, ha hanyagoltam a miniket. :) De akinek jó lába van, még 40 évesen is hordhat bátran térd feletti szoknyákat.


Nyugodtan vegyél divatos ruhákat, de már ideje, hogy pár időtálló, minőségi darab uralja a ruhatárad.

Személy szerint nem igazán hordhatom a most divatos ruhákat, mivel nem állnak jól, inkább kiegészítőkkel próbálom feldobni.


A klasszikusokat már ideje beszerezni: egy jó kosztüm, szövetnadrág, a "kis fekete", blézer, szövetkabát és társai.


Ez a "legjobb kor", mivel még épp elég fiatal vagy, hogy trendi ruhákba bújj, és már tudod hordani a klasszikus darabokat is.

:)


Vedd fel azt, ami tetszik, és ami illik az alkalomhoz!

2011. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én kicsit teltebb vagyok,nekem sem mindegy,mit hordok!:)
2011. márc. 18. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az énektanárom kicsit teltebb. Ő is kb 30 éves. Valami iszonyatosan jó öltözködik. Sima sötét farmer, hosszított felsők *, és mindig van valamilyen kiegészítője **.


* a hosszított felső alatt az ilyeneket értem:

[link]


** kiegészítők alatt meg ezeket:

[link]


[link]

2011. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha...ezek tényleg jók!Ha egy kicsit merészebb az ember,akkor nagyon jól lehet kinézni!Kiegészítőm nekem is sok van,imádom őket!Neked is köszi!
2011. márc. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!