Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy fiúnak milyen...

Szerintetek egy fiúnak milyen nadrágot kéne hordania? :O

Figyelt kérdés

Amikor valaki kérdez benneteket egy szűkebb nadrágról, rávágjátok, hogy bzzis..

De az a nadrág, ami nem ilyen szűk fazonú, annak meg bő az alja is, és az tényleg hülyén néz ki..

Szóval szerintetek egy 14-18/f mit hordjon? :O


2011. aug. 8. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Uram, könyörgöm! Csak ne legyen szűk szárú! [link] Arról ne is beszéljünk, amikor kilátszik az alsógatya... [link]


Miért szerinted ez milyen? Normális férfinadrág, egyáltalán nem túl bő. [link]

2011. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem olyan trapéz gatyát,ami a csövesek hordanak,de nem is oylan szűket,amit a b*zik.. én az egynesszárúra szavazok 15/l
2011. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

első, az utolsó linkednél is tök trottyos a nadrág alja..erre gondoltam..

Második, te mit értesz az egyenesszárú alatt?

2011. aug. 8. 19:23
 4/18 anonim ***** válasza:
De farmerból tökéletes fazonú lenne, kisfiam.
2011. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiú azt hordja, amibe jól érzi magát. Most mi van, ha csőgatyát hord? Akkor azoknak nem fog tetszeni, akiknek annyi agyuk van, hogy emiatt b*zizzanak valakit. Amúgy egyenesszárú, az egyenesszárú... nézd meg egy boltban, kérdező.
2011. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Eddig ilyeneket hordtam farmerből, szóval saját tapasztalat, hogy eláll a lábamtól, vagy trottyos..

De olyan nadrágot meg sehol sem találok, aminek a felső része ilyen bőbb, az alja pedig kicsit szűkebb.. :O

2011. aug. 8. 19:31
 7/18 A kérdező kommentje:
az alakom amugy sincs meg egy csőgatyához :D
2011. aug. 8. 19:31
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz ha skinny, de jól kell eltalálni a méretet. Ne lötyögjön, de ne is feszüljön, ne legyen ki a fél feneked, ne lógjon az üllepe a nadrágnak.


Pl:


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


A nagyn szűk csak akkor mutat igazán, ha pipaszár lábad van. Vagyis vékony és hosszú, de nincs o lábad vagy ilyesmi.

[link]

2011. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Ne legyen se csőgatya,se ülepes,se semmi ilyen divatmajomság. Legyen a dereka a derékon,ahol lennie kell és legyen egyenes a szabása és egyszerű a színe.
2011. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti nagyon jókat linkelt!
2011. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!