Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy fiúnak milyen...

Szerintetek egy fiúnak milyen nadrágot kéne hordania? :O

Figyelt kérdés

Amikor valaki kérdez benneteket egy szűkebb nadrágról, rávágjátok, hogy bzzis..

De az a nadrág, ami nem ilyen szűk fazonú, annak meg bő az alja is, és az tényleg hülyén néz ki..

Szóval szerintetek egy 14-18/f mit hordjon? :O


2011. aug. 8. 19:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok híve a csőgatyáknak, de az utolsó előtti linkjei tényleg jók.


22L

2011. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszenek a csőgatyák!

De csak akkor, ha feszül a seggén is, mert ha nem, az elrontja az egészet. Nagyon béna egy csőfarmer, ha szépen feszül a lábán, de a seggén meg trottyos.


Aki meg azt mondja, hogy bu.zis, az gyerek még, és jobb híján így próbál lázadni ellene, mert nem tetszik neki. Nekünk a barátnőim nagy részével az a véleményünk, hogy egy jó szabású csőgatya igenis jól néz ki a tini, és a huszon-harminc éves pasikon is.


Szóval én csőfarmer párti vagyok!

28N

2011. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

csak mint már írtam, annyira nincs jó alakom, hogy csőnadrágot vegyek fel..:D

az a sok linkelt nadrág nekem is nagyon bejön, de az összes választ köszönöm! :DD

2011. aug. 9. 11:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Felpróbáltál már csőnadrágokat? Ha nem, akkor szerintem mindenképpen tedd meg és nézd meg magad jól a tükörben, mert lehet, hogy mégis jól állna. Valószínűleg nem úgy mutat majd rajtad, mint egy vékony pasin, de nem biztos, hogy borzalmas lenne. Simán el tudom képzelni, hogy van olyan szín, ami neked is jó.
2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, egy próbát megérne, de szerintem az nagyon kiemeli a fenekem..:D

Na majd keresek egyet valahol :D

Mert amugy nem is akarok olyat hordani, csak olyat sem találok sehol, aminek kicsit szűkebbre van véve a bokája..:D

2011. aug. 9. 11:21
 16/18 anonim ***** válasza:
20:30 olyanokat hordjon, amilyeneket ő linkelt:)
2011. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:30. a tökéletes! életemben nem indítottak még be ennyire férfi lábak, mint azokon a képeken:D

18/L

2011. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

én meg magas vagyok 190 cm és 70 kg.

pipaszár lábaim vannak, és én meg ezért nem hordok csőgatyát szerintem elég gáz.. viszont varrónővel vagy nagymamával beszűkítettem farmerokat amik így ahogy te leírod szűkülnek a bokád felé , de nem fog feszülni sem, mert olyanra varratod amilyenre szeretnéd :)

2012. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!