Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kéne öltöznie egy...

Hogyan kéne öltöznie egy 15-16éves lánynak?

Figyelt kérdés

Szerintetek, mi az, ami elfogadható vagy éppen követelmény ebben a korban? És mi az, ami elítélendő?

(csak kiváncsi vagyok)

Kor, nemet legyetek szívesek írni! =)

16L.


2009. júl. 18. 17:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*Kort

bocsi. =)

2009. júl. 18. 17:05
 2/18 anonim válasza:
56%
(lány)Én 12 vaok:)szerintem az ízlésétől függ.Mindenkinek mások a tulajdonságai.És sokan aszerint öltözködnek:D
2009. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

az a kérdés h mi a kívánt hatás? Én 18/l vagyok és úgy veszem észre, az alap és követelmény a 15-16éveseknél már, ahhoz h "menők" legyenek és a pasik körbeugrálják,h úgy öltözzenek,mint egy 30as kiélt prosti.

De elfogadom h ezvan, szerintme ami lényeges, h egy ilyen idős lány ne dobja ki minden testrészét csupaszon a nagyvilágba, legyen egykis ízlés. ha comb kinn akkor dekoltázs visszafogva, ne legyenek közönséges vagy gagyi feliratok a ruhán, ja és ne egy (itt a szám a fontos) plázából öltözködjön az ember.

2009. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
előző vagyok: ja és a magassarkú!! az csak akkor, ha tud is benne járni az ember lánya, elég gáz amikor egy iszonyat magas sarkúban idétlenül billeg egy tini
2009. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Hát semmiképpen ne mutogassa magát extra miniben meg "szinte semmi anyag nincs benne"-topban!

Egy 15 éves még messze nem felnőtt.

Nem értem azokat a fiatal tinilányokat, akiknek kint van a fél feneke és a fél melle, bár alig 40 kiló az egész csaj, és 70A-s melltartó való rá... nincs mit mutogatni MÉG. Majd 3-4 év múlva...

Miért akarnak manapság a tinik ilyen felnőttek lenni, mikor még egyáltalán nem azok? Sosem fogom megérteni...

22/L

2009. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Lány vagyok, 17 éves. Az osztálytársaim többsége pont az, amit előttem leírtak... Kikent, kifent, magassarkú (amiben nem tud járni, természetesen) alap, olyan szoknya, amiből feltétlenül kilátszódik a cérnavékonyságú tanga (aminél feltétel, hogy legyen rikító neonszínű), 3 számmal kisebb melltartó, köldökig érő dekoltázs, és sorolhatnám. Iszonyat szánalmasak, tényleg körülbelül ribancnak néznek ki. Arra nem tudok javaslatot tenni, hogy hogyan kell öltöznie, de így biztos, hogy nem. Én például sima farmert, tornacipőt meg pólókat hordok... Sőt, még csak nem is női táskával járok suliba, hanem hátizsákkal, mivel hetente 34 órám van, és én nem flancolni megyek oda :D Mégsem öltözködöm igénytelenül, jó dolgaim vannak (lehet venni igazán jó cuccokat a plázában, amik nem csicsás, feliratos izék, és olcsón ki lehet jönni a pénzből - csak tudni kell válogatni, pl. én a New Yorkerből sosem vennék feliratos pólókat, inkább veszek a Jeans Clubban abból a pénzből hármat, ami nem jön vissza egy fél órás séta alatt tízszer az utcán; C&A-ban meg gyerekosztályon farmert, úgy is olyan töpszli vagyok, hogy ott előbb van a méretemben... A leértékeltek között is iszonyat jók szoktak lenni). Szóval szerintem ilyen idős korban magassarkú, meg nagyon csöcskidobós ruhadarabok nem igazán. Inkább csak nagyon különleges alkalmakon, de nem hiszem, hogy 15 évesen valaki a magassarkú mestere.
2009. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :D

Na, én pont az ellentétje vagyok ezeknek a kis cicamicáknak. Szóval, nem egy prűd, garbós lány, de azért nem hordok még toppokat sem szivesen... Szeretem a színes, élénk vagy akár az elég durva feliratos felsőket is... Inkább azaz elvont kategória vagyok.(piercing, fültágitó, szemem azért rendesen kifestve agyon feketével...:D). Ja, és nem vagyok emo! xD :D Érdekes, az ilyeneket vagy nem "tininek" nézik, vagy nem tudják róluk, hány évesek! :D

Jöhetnek még kommentek, kíváncsi vagyok, ki hogyan vélekedik erröl-arrol :D

2009. júl. 18. 19:00
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a topokkal sincs semmi baj, csak tudni kell hol a határ.Eddig legtöbben leírták, h mi a roszz, most írjunk vmi jót:)

Szerintem egy 13-15éves csaj jó ha hord színes dolgokat, vidám pólókat, és színes kiegészítőket, amivel mégjobban hangsúlyozza a fiatalságát:)

Mostanában divat még a Convers csuka ami szerintem baromi jópofa, [link]

és persze egy kép a kiegészítőkről:

[link]

2009. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Jah am 16/L :)
2009. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Huuu ezek izlesek es pofonok !!!

Attol fugg hogy ki hogy nez ki ..

pl en szeretem adekoltazsos cuccokat de viszont ugyanugy hordok sima polokat is!! szeretem a miniszoknyat de viszont a hosszu farmert is :D

de ha kis oltozok nem nezek ugy ki mint 1 plazacica !!


amugy az elottem ironak h 3 4 ev mulvaoltozzenek ugy a lanyok az metektol fugg..


mert pl en 170 centi magas vagyok 59 kilo es 85 b v c s melcsit hordok szoval akinek van mit kitennie szerintem nyugodtan !!


de legfontosabb az apoltsag csajok !!!!


16/L

2009. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!