Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kéne öltöznie egy...

Hogyan kéne öltöznie egy 15-16éves lánynak?

Figyelt kérdés

Szerintetek, mi az, ami elfogadható vagy éppen követelmény ebben a korban? És mi az, ami elítélendő?

(csak kiváncsi vagyok)

Kor, nemet legyetek szívesek írni! =)

16L.


2009. júl. 18. 17:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy egyberuha kis magassarkúval fiatalos lehet! A magassarkú nem feltétlenül rossz 16 éveseknek. Persze nem a 18centisre gondolok. Ja meg menő a farmer rövidnaci is egy pólóval.

16/L

2009. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

De 16 évesen miért akarod kipakolni?

Nekem is lenne mit kipakolnom, de nem fogom ezt csinálni 17 évesen sem... Nem mintha szégyenlős vagy csúnya lennék, de nekem semmi kedvem ahhoz, hogy minden idióta az utcán csorgassa a nyálát, illetve azért a sulimban is szólnak érte, amit teljesen megértek. Szerintem nem illik egy ennyi idős lányhoz az, ha túl felnőttesen akar kinézni. Ennyi erővel ha egy 12 éves kislánynak vannak hatalmas mellei, ő is pakolja ki?


Ha tudtok rá értelmes, logikus, érvekkel alátámasztott választ, hogy miért jó nektek, ha mindenki betekintést nyer oda (persze mindehhez még jön az is, hogy csak 16 éves vagy), akkor fejet hajtok, de szerintem nincs.

2009. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Hát nemtudom most ez lehet kicsit furcsán hangzik, de én meg pont hogy azt látom hogy a nőiesség totál eltűnt a tinikből. Lehet hogy csak a mi környékünkön, de én csak ilyen hatkilós cipős répagatyás övtáskás vans pólós pöttyös pulcsis lányokat látok... És egyszerűen már rosszul vagyok ha jön szembe egy 15-16 évesekből álló banda és kb a lányokat meg se lehet különböztetni egymástól. Az osztályomba is ők vannak túlsúlyban. Én nőiesen öltözködök, magassarkúba és dzeretem az elegáns nőies ruhákat. Ettől még nem érzem magam plázacicának, sőt talán én ezzel tűnök ki a déenbés emós környezetemből... A kérdezőnek is azt tanácsolom, hogy hordj egyéni, csajszis ruhákat, az teljesen a stílusodtól függ hogy milyet, de ne nézz ki úgy mint 126 másik és akkor nagyon trendi és szép leszel (16 lány)
2009. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Fogjuk rá, hogy ez egy jó érv volt. Én is szeretek nőiesen öltözködni, nem arról van szó, de én nem tudnék minden áldott hétköznap ennyit törődni a külsőmmel... :) Meg aztán én pont az a típus vagyok, aki amúgy is folyton pörög, ahhoz meg nem a legjobb ez az összeállítás. Bár a cicikidobást még mindig nem tudom megérteni, de szerintem nem is fogom.



Egyébként az a szomorú, hogy ahogy elnézem, a csőfarmer, a Vans, és a tornacipők lassan tényleg ezeknek az elfajzott embereknek a védjegyei lesznek. Nekem is vannak ilyen ruhadarabjaim, de én világéletemben ilyeneket hordtam, sikerült találnom egy viszonylag egyedi Vans-t (annyira sajnos nem az, de hálaégnek még nem láttam eddig máson), tornacipőt meg tényleg ovis korom óta hordok, nem fogok lemondani erről azért, mert beazonosítanak valamivel. Ááhh... Kimehetne már a divatból ez a hülyeség, hogy nyugtom legyen, kezd bosszantani :)

2009. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ha kicsit offolhatok... Mivel fested a szemedet, kedves kérdező? Nagyjából az egyetlen olyan testrészem, amire tényleg büszke vagyok, az a szemem... Anno egymástól függetlenül két ember megkérdezte, hogy nincs-e bennem ázsiai vér :D Szerintem egész szép, és szeretném kicsit kihangsúlyozni, de a szemceruza egy katasztrófa. Ha esetleg van valami olcsó tipped... :D (Csak ezért nem akartam új kérdést, bocsi)
2009. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy mindenkinek van saját stílusa van és a szerint öltözik. De ezt nagyban az is meghatározza, hogy-hogyan viseli el a környezetét. Engem mindig piszkáltak mert színes ruhákba öltöztem mert nem akartam illeszkedni másokhoz. 5 évig bírtam aztán 1 évig súlyos depresszióval küzdöttem(ami a mai napig is fent van bár már nem akkora mértékben) és ez nagyban befolyásolta a stílusomat is, sötétebb cuccokat kezdtem el hordani, bár már próbálok színesebben öltözni de még mindig jobban tetszik egy sötétebb ruha.
2009. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó elötti: tussal, púderrel (fekete) és piros szemcerka. és én utálom a szemem. :) nem büszkeségből festem. :D

Utolsó: Én is csak feketét hordok kb. Abban vékonyabbnak nézek ki :D

2009. júl. 20. 20:09
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

Helló! :D Nos... itt azért voltak olyan válaszok,hogy én csak ámultam és bámultam rajtuk. :P Mind1 én nem kezdek kötözködni a véleményekkel. XD Én egy 16 éves lány vagyok és szeretek csinosan öltözködni. Felveszek miniszoknyát...elég rövid miniszoknyát...de ez nem jelenti azt hogy kint van belőle a fél fenekem.

A magassarkú tényleg csak azoknak jó akik tudnak benne menni...dehát azt is meglehet tanulni. :P

A lényeg az hogy szerintem normálisan is lehet valaki csinos...nem feltétlenül néz ki "kiélt prostinak"....asszem így írta valaki.

Pl. ez szerintem csinos és igényes...

[link]

[link]

Én is valahogy így öltözködöm. :D

A lényeg,hogy ne legyél ilyen...

[link]

ez az én véleményem :) bár úgyis le leszek pontozva XD

üdv: 16/L

2009. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!