Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HELP! Szerinted is ráfáztam...

HELP! Szerinted is ráfáztam ezzel a cipővel? (LINK)

Figyelt kérdés

[link]


:S rálicitáltam de sokan mondják, hogy hamis!! most mit csináljak??:S mindjárt lejár az aukció


2011. márc. 15. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz azon hogy "hamis"? Az "igazit' is es amit itt latsz, Kinaban csinaltak. Egy sz.r. Ne azzal torodj, hogy hamis e vagy sem, hanem hogy Neked megeri e az arat.
2011. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát tudom én azt csak a munkások egy részét megfizetik másik részét nem.. mindegy



De ennek még emblémája sincs az eladó nem akar válaszolni, most mondjam meg neki, hogy mégsem kell?? akkor negatívra fog értékelni..:S ez nekem így nem ér meg 6700Ft-ot

2011. márc. 15. 13:33
 3/21 anonim ***** válasza:
nem értem,hol nincs emblémája? Ott a három adidas csík,ami varrott ha jól látom így eredetinek tűnik.A talpán is jól kivehető az adidas felírat.Az is eredetinek tűnik..Milyen emblémáról beszélsz?
2011. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát a nyelvükön meg a sarkánál is szokott lenni nem? Én mintha nem látnám.. kértem, hogy rakjon fel képet még de nem válaszol az eladó..
2011. márc. 15. 13:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Valami emblema van a saroknal, de nem lathato. ugy gondolom, hogy ez a Porsche logo inkabb mint az Adidas. A dobozon Adidas rajta van. Angolul rosszul van kimasolva a design szo, masodszor Igor nevu eladokkal ne foglalkozz, ne szolj, es remenykedj, hogy valaki fellicital. Soha ne menj olyan cuccra, hogy nincs szamla, se garancia. Igor Ur nem fog valaszolni, ne vard, vagy csak valalmi hazugsagot. Ezert vasarolj ebay-n.
2011. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem bor, hanem muanyag-bor.
2011. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Haggyad a fenébe talán egy csaló...Énis fönnvagyok a vaterán és sok ilyen volt már...1 db negatív még mindig jobban megéri min hogy valós életbe veszíts 6000-ft!!!
2011. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
*min=mint
2011. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Olyantol aki nincs a minimum 99%-on, ne vasarolj.
2011. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát remélem rám licitálnak.. :S már csak 1 nap van


Ha meg nem fogok neki válaszolni akkor meg én nem leszek a minimum 99%-on :D :S

2011. márc. 15. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!