Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Converse cipőtök? Nem...

Van Converse cipőtök? Nem sajnáljátok érte a pénzt? Hogy tetszik az új kollekció?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 15. 12:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Nincs.

De.

Sehogy, leszarom.

2011. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én nem sajnáltam rá, mivel turiba vettem még több mint 1 éve 600 forintért. én szeretem mert nagyon kényelmes :$. ha esetleg ez tönkremegy, tuti veszek egy vadiújat (Y). ja és nem száras mert azokat nem szeretem :D

L*-*

2011. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én 350 ft-ért vettem egy kínaiban sima fehér tornacsukát, alkoholos filccel kidekoráltam, állati jól néz ki, és 2 év után nincs semmi baja. illetve a talpa kicsit megkopott, de egyébként semmi.
2011. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Van 3. Sajnáltam rá a pénzt,de nem érdekel különösebben,ha jó minőségű
2011. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
A Converse cuccokkal párosul jobb esetben egy életérzés is, ha nem kis tini majmok vagytok és azért hordjátok mert "másnak is van olyan van"....
2012. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A Converse cuccokkal párosul jobb esetben egy életérzés is, ha nem kis tini majmok vagytok és azért hordjátok mert "másnak is olyan van"
2012. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: Régen. Ma nem.
2012. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nekem olyan kényelmes h csak na. van dejhmanos is, de az kényelmetlen volt ráadásul teljesen szétjött a sarok résznél holott nem sokat használtam. nem nem sajnálom rá a 15000 forintot mert kényelmes, nem ázik be/át ha eső van, és mosógépben mosható.

bármelyik cipőmmel így vagyok, inkább drágább legyen és kibírjon 2-3 évet és kényelmes legyen, minthogy fél év után szétmenjen és kereshessek újat :/

2012. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Dehogynem, maximum Neked nem sikerül átérezned....
2012. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
épp ez az, én átérzem, át éreztem 15 éve is, de lássuk be, hogy a mai 14 éveseknek közük nincs ehhez. Divatmárka lett, elvesztette a mélységet. csak az öregek őrzik ezt, de ma már maga a cég sem.
2012. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!