Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sajnáljátok Dobó Ágit?

Sajnáljátok Dobó Ágit?

Figyelt kérdés

[link]


Mit szóltok ehhez?


2010. szept. 17. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Én sajnálom mert együtt érzek vele!De nem azért mert szépségkirálynő vagy ilyenek hanem mint embert sajnálom!

Amúgy miért nem őt küldték a "nagy" versenyre??Miért a második helyezettet??Ő nem is olyan szép!Szerintem Dobó Ági sokkal szebb!!Bár ez csak az én véleményem!

2010. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
amugyse egy szép nő szal ha ott lenne is olyan mintha ki se ment volna:D
2010. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sajnálom. Egy ilyen hülye kis esés miatt most annyi az álmának.

A második helyezett szerintem nem szép, még nem is érdekes az arca. Dobó Áginak meg olyan különleges, "modelles".

2010. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem örültem, hogy ő nyert, mert nem tetszett.Magas homlok stb... De ezért sajnálom. Annak örülök, hogy Jennifer megy helyette, nekem ő volt a kedvencem, de hát ez nagyon rossz lehet. Biztos tökre készült meg minden. Tényleg sajnálom, attól függetlenül hogy Jenni-t imádom.
2010. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!