Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Converse cipőtök? Nem...

Van Converse cipőtök? Nem sajnáljátok érte a pénzt? Hogy tetszik az új kollekció?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 15. 12:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy cipőm, egy pólóm, és egy kardigánom. Az igazat megvallva én sajnálnám rá a pénzt, ha csak divatból venném meg, de mivel szeretem ezt a márkát így egyszer-egyszer megéri megvenni egy-egy drágább dolgot is.
2011. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
van. de csak azért vettem meg mert külföldön 60%-kal le volt árazva. eredeti árért nem vettem volna meg bármennyire is tetszett.
2011. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szamóca. ***** válasza:
van egy cipőm. még a régi sima converse, még akkor vettem mikor bejöttek magyarországra, olyan 7-8 éve talán. nagyon drágállottam, szüleim is akkor még, de összeszedtem rá a pénzt, és nekem megérte. a mai napig cipő, hordható, semmi baja. persze az még első szériás volt, azóta biztos ennek is rontottak a minőségén, de én nem bántam meg.
2011. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor vásároltam külföldről, amikor itthon egyátalán nem volt divat. Az itthoni árak töredékéért jutottam hozzá. Mostanában nem hordom, mert tömegcikk lett belőle, minden 3. ember lábán Converse virít. A jelenlegi árukat iszonyú drágának tartom, esetleg a bőrből készült változat éri meg ennyiért.
2011. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 just.me ***** válasza:
100%

Nem, nem a márkára hajtok. Tetszenek, de igazándiból semmivel se tudnak többet, csak megfizeted a márkát.

Pl: Vettem bnőmmel egy időben egy tornacipőt, én turkálóból használtan ugyebár, ő converset elég drágán boltból.

Az övé már szétment, az enyémnek semmi baja.

És ez táskával ugyanúgy volt, mint a tornacipővel. :D

2011. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem van 1 convere cipőm, eleinte sajnáltam érte a pénzt, de mostmár nem, mert tudom hogy szép cipő és megéri az árát, bár jobban örülnék, hogyha egy kicsit olcsóbb lenne. Bár akkor sokan vennék és akkor tucatcipő lenne:/ Amúgy szép az úk kollekció.
2011. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

[link]


Ezem van csak, de 15 ezer helyett féláron vettem egy ismerős révén aki Converse üzletben dolgozik és bármit kihoz féláron....

15000-ért nem vettem volna meg, de végülis egy Deichmannos vagy más normális tornacipő is minimum 4000 Ft vagy több, ezért úgy voltam vele, hogy ennyiért azért megéri.


25L

2011. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az ilyen egyszínű Converse cipőkért, mint amit az utolsó linkelt be, szerintem nem éri meg kiadni a pénzt, mert azért fizet 10 000-el többet mint a Deichmannban (mert ott is ugyan ilyen van) mert rajta van hogy "Converse all star". Esetleg az ilyen szép mintásakért éri meg, mert olyat nem biztos hogy találsz máshol.
2011. márc. 15. 13:31
 9/20 anonim ***** válasza:
A Deichmannban vettem 2000-ért egy tornacipőt, és én dekoráltam ki. :D Nem fogok egy feliratért meg valami tömeggyártott mintáért tízezret, vagy még többet fizetni.
2011. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Van. Tavaly nyáron vettem, vagy tavaly előtt? Nem is tudom már.

De megmondom őszintén, én megbántam:D

Annyira nem kényelmes, és néha töri a lábam. Pedig elvileg nincs gond a méretével.

Ráadásul idegesít is, hogy mindenkin az van:D (Pedig ezt akkor is tudtam, mikor megvettem...:D)

2011. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!