Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sajnáljátok az olyan embereket...

Sajnáljátok az olyan embereket, akik nem tudnak hízni?

Figyelt kérdés
Mert mindenki a hízékonyakat sajnálja (jogosan, meg én is), és szerencsének tartja a nagyon soványokat, de hát ők senkinek sem jönnek be, úgy értem mindenki, hogy fúj gebe, meg anorexiás, de hát nem tehet róla :S
2010. okt. 16. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom mi bajod van, de ahogy leírtad "a soványok senkinek nem jönnek be" ez így nem igaz.

Különben se járnék olyan csajjal aki mondjuk kövérebb.

Én is csak 56kg vagyok és nem illene hozzám 1 sz*rzsák


Ha már v 30kg pl 21évesen akk megértem h mondják meg nem kell senkinem mert tényleg nincs mit rajta foni de ha vagy 50-60kg az már normális.


Én nem lennék kövérebb nekem így jó.

18/F

2010. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De mindenhol azt írják, h inkább legyen ducibb mint sovány :S
2010. okt. 16. 13:36
 3/16 Vivianne válasza:

Ez hülyeség!

Inkább legyen vékony az illető.. szerintem!

2010. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálom, inkább irígykedek valamelyest:) Jó étvágyam van, szeretem a finom ételeket, enni is, főzni is. Meg is látszik, kb. 20 kilót simán lerakhatnék anélkül, hogy túl sovány lennék. Hmm, előbb-utóbb fogyizni kéne.
2010. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
én nem sajnálom, csak együtt rézek vele, mert én is olyan vagyok, h akármit eszek, akármennyi mennyiségben nem hízok tőle. Utálom, mert álandóan piszkálnak a suliban. Jó, nem úgy, h fúj de vékony vagy, hanem azt hiszik, h viccesek, ha olyanokat mondanak, h deszka meg stb. Ezzel elérték, h utálom a dagadtakat, s a menzán inkább visszaviszem a kaját ha mondjuk nem ettem meg, mintsem odaadjam a tarháló dagadtaknak. 18/L
2010. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem mert én alig szoktam enni mégis nagy a seggem

a vékonyak meg zabálnak össze-vissza és nem híznak semmit...

2010. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én átérzem a dolgot!172 centi vagyok 45 kilóval 23 évesen és mást se hallgatok,minthogy "atyaég milyen vékony vagy!" "Anorexiás vagy?" és sorolhatnám....Pedig nincsenek kinnt a bordáim!Igaz,hogy kis mellem és kis popsim van, de én se megyek oda egy 80 kilós nőhöz azért, hogy megjegyezzem, hogy "Te már megint híztál?"!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2010. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

[link]


163cm, 47kg vok nem tartom magam se anorexiásnak, se gebének és még mástól sem hallottam ilyet és nem tom,h honnan szedted h senkinek nem jönnek be a sovány lányok..

Van olyan akinek ez nem jön be vkinek az


A másik meg az, h a hízás egy sovány lánynak sokkal nehezebben megy mint a fogyás egy "hízékonynak" szal itt nem olyanra gondolog aki genetikailag duci..

Én a hízással olyannyira megszenvedek, h napi 6x eszek és emelett edzeni is járok és csak így tudok eredményt elérni és max 50kg szeretnék lenni.


20/L

2010. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hehe, én cserénék egy ilyen lánnyal. :) Ha ránézek a kajára, már híztam 3kg-t :D És akkor még egy falatot sem ettem. Annyira szeretnék pedig jól öltözködni,szép ruhákat felvenni, de nem tehetem meg az alakom (körtealak) miatt, mert mindent elront, és minden elcseszettül áll rajtam. :(

17L

2010. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!