Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sajnáljátok ti is azokat az...

Sajnáljátok ti is azokat az embereket akiket súlyt ez a szemét árvízhelyzet?

Figyelt kérdés
sztem szívszorító dolog ez leginkább az időseknek mert egy élet munkája veszett oda:S és semmit sem kapnak,azt se tudják hogy hogy fogják folytatni...nagyon sajnálom őket:(:'(
2010. jún. 8. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem, sosem volt túl empatikus jellem, se toleráns, se semmi ilyesmi..
2010. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sajnálom őket :(
2010. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én miskolci vagyok, engem elszomorít, hogy minden percben szirénát hallok és tudom, hogy oda mennek :(
2010. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én is nagyon sajnálom őket... de mondjuk nem azokat akik ülnek a milliókon, és sírnak hogy jajj mi lesz.



Első válaszoló.. gondolj bele mi lenne ha veled történne ez :S

2010. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Valószínű, hogy az emberek 90% sajnálja őket, de ugyanúgy sajnálja az éhező gyerekeket is, és a szenvedő állatokat is.

A maradék 10% érzelmekre nem képes vagy szimplán bunkó.

2010. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
PErsze, hogy sajnálom. Ki az az állatbarom sz..rláda, akit nem érint meg a síró idős néni, aki kapaszkodik a háza kapujába, hogy inkább ott hal meg de nem hagyja ott amiért egy életen át gürcölt.
2010. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20:48 de magamat sem sajnálnám, nem a problémán kell gondolkodni hanem a megoldáson, és mivel megemlítettem, hogy sosem voltam túl empatikus ezért elég nehezen tudom átélni a helyzetüket.
2010. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
melyik az a 2 segédvonal amivel lehet támogatni 250ft-al??benne volt a mai fókuszban
2010. jún. 8. 22:51
 9/11 anonim ***** válasza:
sújt!
2010. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fókuszt néz, ne csodáld, h nem tud helyesen írni.

a segédvonal szón meg behaltam! bazze, az a geometriában használt szó!

ez helyesen: segélyvonal. egyébként meg ha beütöd a googleba, h árvíz segélyvonal, biztos kidobja.

ehhh... nyomoroncok...

2010. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!