Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sajnáljátok az olyan embereket...

Sajnáljátok az olyan embereket, akik nem tudnak hízni?

Figyelt kérdés
Mert mindenki a hízékonyakat sajnálja (jogosan, meg én is), és szerencsének tartja a nagyon soványokat, de hát ők senkinek sem jönnek be, úgy értem mindenki, hogy fúj gebe, meg anorexiás, de hát nem tehet róla :S
2010. okt. 16. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14:28 nyugi, nekünk sem áll olyan jól minden. Pl. nem tudok passzos ruhát felvenni, mert még jobban kihangsúlyozza, h nincs mellem pl.
2010. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Fúúú, mennyi válasz jött, köszi :D

Amúgy meg itt mindenhol írják, h fúj de undik a vékonyak, nálam sokkal húsosabb lányoknak mondják, hogy hízniuk kéne... meg van az a kép ahol egy vékony, egy pont jó és egy duci csaj van, és a vékonyat mindenki leundorítózza :S

2010. okt. 16. 14:40
 13/16 anonim ***** válasza:
en csak sajnalni tudom oket!
2010. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én nem sajnálom...én is voltam nagyon vékony, nem tudtam hízni évekig, aztán amikor sikerült, nyilván nem csak oda ment, ahova akartam...így inkább lefogytam...most megint nem hízom


az első hozzászólónak üzenném, hogy 56 kiló felett még nem kövér egy lány, főleg, ha hozzá 175 centi

de a te adataidból ítélve te meg egy gebe alacsony srác lehetsz...nekem nem jönnél be...még nekem kéne téged megvédeni...

23L

2010. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én csak a tapasztalatomat tudom leirni. Évekig 47kg voltam 163cm-hez. Bármit ettem, akár éjjel nem hiztam. Aztán felszedtem 10kg-ot. És tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobban tetszik mindenkinek. Ennyi pasi nem volt körülöttem. Egyáltalán nem túlzok. Lehet csak nekem nem állt jól a 47kg.

A kérdésre a válasz: igen sajnálom őket, mert hízni nagyon nagyon nehéz, annak aki nem hajlamos rá. Ugyanugy, mint sokaknak fogyni.

2010. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is inkább a hízékonyabbakat sajnálom, mert mint tudjuk vannak különböző testalkatok az ha valaki nem tud hízniaz az ektomorf stb.... Ennek csomó előnye van kb. bármennyit ehet nem fog meghízni sosem. Mig a hízékony tipus eszik egy jót és az rajta marad egy kis tulzással. Meg a vékonyakat azért kevesebben csúfolják mint a dagadtakat, bocsi ha hülyeséget irok de az én környezetemben igy van ,régen mindenkinek az osztályból a legvékonyabb csaj tetszett ő betegesen sovány volt na mindegy..... az ilyen testalkatokrol meg olvastam valamit........ Én nem azt mondom hogy a hizékony testalkat csúnya vagy ilyesmi csak szerintem az ektomorf testalkat az én szempontomból szerencsésebb.... Meg még van a mezomorpf de abba nem mennék bele
2016. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!