Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Középiskolás lányok! Mit...

Középiskolás lányok! Mit viseltek a suliban?

Figyelt kérdés

ruha,cipő,kiegészítők,hogy hordod a hajad,sminkelsz-e (ha igen mennyire?),milyen táskában viszed a cuccod... szóval minden érdekel:)

kort is írjatok!


2011. márc. 8. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

( ez volt mondjuk rajtam ma :D ) passzos farmer ( ha ez is fontos :D) fekete picit buggyosra vart fekete fölső arra egy ilyen picike mellényke, kontyba a fejem búbjára felteszem a hajam, cicásra, vagy simán tussal, vagy csak a szemem végét tetejét sé alját húzom ki szemcerkával meg szempillaspirál. kiegészítőként vagy felveszem a rózsaszín kis aurora too late-em vagy a swarowski karkötőmet. fülben 11 ( nemsoká 13 mert lesz industrialom :D:D ) fülbevalót hordok , sötétkék háti nagy converse táskában hordom a cuccom, cipőben hogyha esik a hó rózsaszín bakancsban( hidd el h jól néz ki annak ellenére hogy rózsaszín... :D ) vagy térdig érő csizmában vagy ha jó idővan egy fekete-pink dc cipőbe vgy egy ezüst tisza cipőbe járok :D

remélem eléggé részletes voltam :D:D

15/L :)

2011. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

aha

köszi a választ :)

2011. márc. 8. 16:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én suliba általában lazábban öltözködöm(kényelmesen) mint mondjuk azon kívül (ez régen nem így volt, pedig ez sokkal jobb:D) szóval:

cicanadrág vagy csőnaci, nike 0.6 jóidőben, hidegben UGG csizma:), felülre most így a nagy hidegben suliban általában csak magamra kapok egy nagy pulcsit alatta pedig egy csini pólót.:) A hajamat régen kiengedve, de mostmár azt is kényelmesre fogtam, szóval vagy csak simán felülre lófarokba kötöm vagy kontyba. Ékszernek ilyenkor semmit nem hordok.:) (Nekem a suli nem arról szól hogy csinosan vonszoljam a kis fenekemet végig a folyosón:D)

2011. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16/L
2011. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

csőfarmer, vicces pólók(nem az a tipikus new yorkeres szar), sok karkötő+barátságnyaklánc, hajamat kiengedve hordom, esetleg egy virágos csat:)

13L

2011. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. márc. 8. 16:45
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
13 évesne mióta vagy középsikolás előző? :D:D:D
2011. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
biztos 8osztályos gimi :D
2011. márc. 8. 17:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Amit reggel kiveszek félig kómásan a szekrényből pl: farmer,póló,ing,kötöt pulcsi
2011. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

cicanadrág, csőfarmer, szoknyák, egyberuhák, nőies felsők, ingek, de befigyelnek sima pólók, lazább darabok is. kiegészítők: vastag övek, karkötők, fülbevalók, nyakláncok, gyűrű, szóval minden.=) cipőben magas sarkú a csinibb, Converse és Nike a laza napjaimon. a sminkem általában színes, de van, hogy csak tus+ceruza. alapozó, púder, korrektor, spirál, szájfény vagy rúzs mindig van. a táskám egy keki Björn Borg oldaltáska, a hajamat mindig ugyanúgy hordom, mert rövid (mint régen Rihannának a Kleopátra-frizurája=))

15/L

2011. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!