Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrcipő varrásnál újabban...

Bőrcipő varrásnál újabban kicsit beázik. Állítólag kéne rá valami KIWI izé. Van a spréj meg a doboz, melyiket szeressem? És hol lehet ilyet kapni BPen, mert tescoba nem találtam?

Figyelt kérdés
Sry, ez az első bőrcipőm, kicsit még tanulnom kell. Köszi!
2011. febr. 20. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A bőrcipőket a legtutibb boxszal ápolni. Nekem húsz éve beválik.

Ennek ellenére ősszel rám sóztak valami állítólagos impregnáló sprét, ami semmit nem ért, pedig alaposan befújtam vele. Szóval szerintem vegyél normális cipőboxot, olcsóbb is, és az elég tuti védelmet ad. Az a legjobb, amit ilyen kis fém tégelyben árulnak, egy használaton kívüli fogkefével tudod beledolgozni a bőrbe.

2011. febr. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hirtelen nem ugrik be a neve a cuccnak, de van egy beázás elleni spray, amit bőr és egyéb cipőkhöz szoktak ajánlani. A Deichmannban lehet kapni például. Én azzal fújom be a cipőm esős időben, és soha nem ázik be :)
2011. febr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kiwi nekem semmit nem ért soha... Szóval varrásnál ázik be? Akkor meg főleg, mert kiwiből én még csak olyat láttam, amit a bőrre rá kell kenni, és akkor a bőr nem ázik át. De ha a varrásnál ázik be, akkor hagyd a fenébe!

Menj be egy katonai boltba, és kérj ott cipőkrémet (mert ott normálisat árulnak) vagy fókazsírt, de az drága...

A varrásnál nem használatos fogkefével dörzsöld be a krémet. Ez teszi vízhatlanná! Én a krémet használom :)

2011. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!