Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy szeressem...

Mit csináljak, hogy szeressem magam?

Figyelt kérdés

Nem szeretem magam,azt ahogy kinézek,ha meglátom magam egy fényképen,rosszul vagyok tőle,rondának tartom magam,és talán pont ezért nincs barátom se,mert nem tudom elhinni hogy én bárkinek is tetszhetek,pedig már többen mondták,de nekem ez nem fér a fejembe:SDe mit csináljak,hogy végre tetszek magamnak,és szeressem is magam??

Rendesen ápolom magam,sminkelek(alapozó,szemceruza,spirál,néha szemhéjpúder)próbálok csinosan öltözködni,de ez nem megy olyan könnyen,mert van rajtam néhány plusz kg:/Minden másnap megmosom a hajam,kivasalom,vagy begöndörítem,néha festem,a körmeim is szépek,ki vannak festve,szóval mindig odafigyelek magamra,de nekem mindig az tűnik szembe először,ami nem szép rajtam.Pl.fehér bőröm van,ezért most akarok szoliba menni.Pattanásos is vagyok egy kicsit,meg az a néhány kg plusz,de mások sokkal rondábbak mint én,és mégis olyan jól elvannak magukkal,én meg nem:S

Mit tegyek?:(

16L


2010. okt. 4. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet magadról, megmondom, hogy nézel ki :)


17/F

2010. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogyj le, ha zavar a felesleg. Az edzéssel az önbizalmad is megnő.

Pattanások ellen van egy csomó kencefice, nem igaz, hogy nem találsz magadnak semmit.

Most múlt el a nyár, és fehér a bőröd?

2010. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Képet inkább nem küldenék magamról:)Nekem most nem más véleményére van szükségem:)

Ezeket eddig is tudtam,de szerintem ha lefogyok,se leszek kibékülve magammal:(

2010. okt. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!