Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeressem magam ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeressem magam ha még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Állandóan azt papolják, hogy el kell fogadni magam és akkor lesz valakim. De így, hogy? Külsőmmel elégedett lehetnék, magas vagyok és vékony arcom is szép mégis utálom magam. Meg hogy akkor jön a szerelem mikor nem is számítunk rá. De most, hogy elmúltam 17, egyre többször jut eszembe, hogy mikor jön már el...
2011. febr. 13. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

ha lány vagy, akkor csak nyugodj meg, és vedd észre ha valaki közeledik :)

remélem hogy fiú meg nem kérdez ilyet :)

20F

2011. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csajozz/pasizz bátran!Aki tetszik annak mondd meg!

Hidd el ez használ, nekem is így lett nem rég barátnőm, és lehet, hogy most lesz még egy, nagyon boldog vagyok!

Annyit kell tenned, hogy elmondod annak aki tetszik, hogy mit akarsz tőle és ami fontos, hogy jól el tudjatok beszélgetni.

Fiú vagy vagy lány?

20f

2011. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :D
2011. febr. 13. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Valahogy teljesen lejött, nekem hogy csaj vagy:)

Egyébként ezt nem így értik hogy fogadd el magad, akkor ha 120 kiló vagy és töredezik a hagyd, ne változtass rajta.

Ez alatt azt értik, hogy amin tudsz változtatni, azon próbálj meg, ami nem azt meg tényleg teljesen el kell fogadni.

Tehát, ha elmész a fiúk előtt bárhogy nézz ki, te érezd magabiztosan magad. Ezt értik az elfogadom magam alatt.

2011. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán a külsőnél tovább kéne látni, kedves kis dögledező hattyúkák...
2011. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem pasizol akkor hogyan akarsz magadnak barátot?
2011. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

énis feltehettem volna szóról szóra ugyanezt a kérdést :D

fiúként F17

2011. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!