Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne szeressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne szeressem?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akit nagyon szeretek már vagy 1 éve! De nem mondom el neki hogy szeretem mert én 17 vok a lány pedig 20. és semmi esélyem nem is lenne! (utálok szerelmes lenni mert ugy sem igen jön össze pont azzal akit szeretek )
2010. febr. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Képzeld... A legjobb barátom 16 éves és 20 éves a barátnője. Szóval ez nem lehetetlen! Tényleg nem. És az évek múlásával nem számít a korkülönbség!!!

Próbálkozz nála, max visszautasít... és akkor mi van? Legalább könnyebben kiszeretsz belőle!

2010. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék promálkozni sem mert az sztem még rosszabb lenne nekem ha el utasitana !
2010. febr. 21. 14:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és szted lehet 1 lány meg 1 fiu közt barátság ami nem a sexröl szól v a párkapcsolatról ?
2010. febr. 21. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
hülyeség! még akkor is van nála esélyed ha úgy nézel ki mint egy lefosott kilóméterkő és neki meg van pasija, lényeg annyi hogy ne bókolj neki legyél picit bunkó(ne túl nagyon)és azért az legyen világos neki kb 20 perc beszélgetés után h nem barátkozni akar ha meg visszautasít akkor mi van annyi csaj van még
2010. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok kössz majd ki prószálom ... az igaz h sok van de én őt szeretem :S irjatok még thx !!!!
2010. febr. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!